Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka The Expendabros (PC)
OkładkaThe Expendabros (PC)

The Expendabros PC

Specjalna, okolicznościowa wersja niezależnej platformowej strzelaniny Broforce, przygotowana przez twórców oryginału - studio Free Lives z okazji premiery filmu akcji The Expendables 3 (znanego w Polsce pod tytułem Niezniszczalni 3).

Akcji | platformówki | 2D | indie | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Expendabros Premiera PC

5sierpnia2014

producent: Free Lives wydawca: Devolver Digital

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Expendabros

Broforce

Metal Slug X

Ninja Gaiden (1991)

The Expendabros to zręcznościowa platformowa strzelanka 2D, która jest spin-offem popularnej niezależnej produkcji Broforce, stworzonej przez studio Free Lives. Tytuł powstał w ramach współpracy z producentami filmu The Expendables 3 (pol. Niezniszczalni 3). W jej ramach deweloper stworzył i udostępnił grę za darmo w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam.

Gra jest adaptacją filmu, w związku z czym opowiada o przygodach grupy najemników (Bro Caesar, Bro Christmas, Broney Ross, Trent Broser, Bronar Jenson, Broc i Toll Broad), którzy muszą zmierzyć się z groźnym handlarzem bronią, Condradem Stonebanksem, będącym jednym z założycieli Niezniszczalnych.

Rozgrywka w The Expendabros to odzwierciedlenie tego, co znajduje się w Broforce. Gracze przemierzają kolejne udostępnione poziomy (łącznie 10 leveli), na których walczą z niezliczoną ilością przeciwników. Każda z postaci posiada odmienny wachlarz umiejętności, broni i ataków specjalnych, jednak rozgrywka w każdym przypadku polega po prostu na niszczeniu wszystkiego, co się rusza, przy użyciu rozmaitych narzędzi mordu. Możliwa jest zabawa zarówno w singlu, jak i w trybie współpracy (lokalny i online) dla czterech osób.

Oprawa graficzna The Expendabros została utrzymana w tym samym stylu, co w Broforce. Oznacza to, że mamy do czynienia z grą stylizowaną na klasyczne, rozpikselowane, dwuwymiarowe produkcje.

Ostatnia modyfikacja 7 sierpnia 2014

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 137 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Expendabros: Odpowiednia dla każdego wieku.