Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka The Expendabros (PC)

The Expendabros PC

Specjalna, okolicznościowa wersja niezależnej platformowej strzelaniny Broforce, przygotowana przez twórców oryginału - studio Free Lives z okazji premiery filmu akcji The Expendables 3 (znanego w Polsce pod tytułem Niezniszczalni 3).

Akcji | platformówki | 2D | indie | kooperacja | strzelanki

PC Windows
Okładka The Expendabros (PC)

producent: Free Lives

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

5sierpnia2014

The Expendabros to zręcznościowa platformowa strzelanka 2D, która jest spin-offem popularnej niezależnej produkcji Broforce, stworzonej przez studio Free Lives. Tytuł powstał w ramach współpracy z producentami filmu The Expendables 3 (pol. Niezniszczalni 3). W jej ramach deweloper stworzył i udostępnił grę za darmo w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam.

Gra jest adaptacją filmu, w związku z czym opowiada o przygodach grupy najemników (Bro Caesar, Bro Christmas, Broney Ross, Trent Broser, Bronar Jenson, Broc i Toll Broad), którzy muszą zmierzyć się z groźnym handlarzem bronią, Condradem Stonebanksem, będącym jednym z założycieli Niezniszczalnych.

Rozgrywka w The Expendabros to odzwierciedlenie tego, co znajduje się w Broforce. Gracze przemierzają kolejne udostępnione poziomy (łącznie 10 leveli), na których walczą z niezliczoną ilością przeciwników. Każda z postaci posiada odmienny wachlarz umiejętności, broni i ataków specjalnych, jednak rozgrywka w każdym przypadku polega po prostu na niszczeniu wszystkiego, co się rusza, przy użyciu rozmaitych narzędzi mordu. Możliwa jest zabawa zarówno w singlu, jak i w trybie współpracy (lokalny i online) dla czterech osób.

Oprawa graficzna The Expendabros została utrzymana w tym samym stylu, co w Broforce. Oznacza to, że mamy do czynienia z grą stylizowaną na klasyczne, rozpikselowane, dwuwymiarowe produkcje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 8,8 / 10 na podstawie 115 głosów czytelników.

Gry podobne do The Expendabros

Wymagania wiekowe The Expendabros

odpowiednia dla każdego wieku

The Expendabros - filmowi Niezniszczalni za darmo na Twoim PC
The Expendabros - filmowi Niezniszczalni za darmo na Twoim PC

wiadomość6 sierpnia 2014

Studio Free Lives stworzyło na potrzeby filmu Niezniszczalni 3 grę The Expendabros. Jest to spin-off platformowej strzelanki 2D Broforce, który można pobrać za darmo do 31 grudnia bieżącego roku. Po upłynięciu tego terminu, tytuł zniknie z oferty sklepu Steam.