Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2013, 12:57

autor: luckie

SimCity: Miasta Przyszłości na gameplayu z komentarzem po polsku

Autorzy SimCity dali wgląd w nowości, które do gry wprowadzi dodatek Miasta Przyszłości. Na nowym gameplayu z komentarzem (polskie napisy) pokazano, jak wyglądać ma rozwój futurystycznych miast i jakie korzyści przyniesie współpraca pomiędzy metropoliami.

Studio Maxis opublikowało materiał wideo promujący dodatek Miasta Przyszłości do strategii ekonomicznej SimCity. Film zawiera gameplay z komentarzem Stone’a Librande, dyrektora kreatywnego projektu. Zobaczcie, jak powinny współpracować ze sobą wirtualne miasta przyszłości:

Dodatek SimCity: Miasta Przyszłości pozwoli graczom budować futurystyczne miasta poprzez rozwój zaawansowanych technologii w budynku Akademii. Zostaną one pogrupowane w trzy kategorie: transport (np. magnetyczna kolej nadziemna), energetyka (elektrownia termojądrowa) oraz ekologia (różnego rodzaju oczyszczalnie). Kolejność ich opracowywania zależeć ma od priorytetów danego obszaru, czyli od upodobań gracza.

Jak zwykle kluczem do sukcesu będzie umiejętna kooperacja pomiędzy metropoliami położonymi w tym samym regionie. Na filmie przedstawiono współpracę miasta technologicznego, produkcyjnego oraz mieszkalnego. Każde pełni określoną rolę, jednocześnie uzupełniając braki innych. Przykładowo, fabryki produkujące surowiec Omega przynoszą zyski potrzebne do prowadzenia badań nad nowymi technologiami, te z kolei pomagają sprostać wymaganiom rosnącej populacji Simów.

Modułowe MegaWieże to jedna z nowości Miast Przyszłości - SimCity: Miasta Przyszłości na gameplayu z komentarzem po polsku - wiadomość - 2013-10-16
Modułowe MegaWieże to jedna z nowości Miast Przyszłości

Inną nowością są MegaWieże, które będzie się dało budować w sposób modułowy. Gracze sami zdecydują, z jakich komponentów będzie składała się wieża. Może to być np. połączenie mieszkań, biur i galerii handlowych, czyli wszystkiego, czego współczesnemu człowiekowi potrzeba na co dzień. Przy rozbudowie miasta warto mieć też na uwadze zasięg sieci ControlNet. Połączenie z nią jest konieczne do funkcjonowania większości budynków.

SimCity: Miasta Przyszłości zostanie wydane w Europie 15 listopada 2013 roku m.in. w polskiej wersji językowej. W poszukiwaniu najlepszych ofert przedpremierowych odsyłamy do naszej porównywarki cenowej.

  1. Oficjalna strona gry SimCity