Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2013, 12:30

autor: Sarge

Magicka: Wizard Wars w wersji alfa dostępna na Steamie

Firma Paradox Interactive udostępniła wersję alfa gry Magicka: Wizard Wars w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Końcowy produkt będzie dostępny za darmo, ale jeśli chcecie już teraz sprawdzić produkcję studia Paradox North, musicie zapłacić za jeden z trzech pakietów.

W ramach programu „Gry z wczesnym dostępem” w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutowała Magicka: Wizard Wars. Dzięki temu za odpowiednią opłatą można sprawdzić produkcję studia Paradox North na wiele miesięcy przed premierą.

Magicka: Wizard Wars to tytuł free to play, więc po debiucie końcowego produktu będzie można zagrać w niego zupełnie za darmo. Jeśli jednak chcecie sprawdzić wersję alfa musicie zapłacić za jeden z dostępnych na Steamie pakietów. Najtańszy z nich – Starter Wizard Pack – kosztuje 12,99 euro (ok. 54 zł), a przy okazji zapewnia dostęp do dodatkowego stroju (Green Founder’s Robe), broni (Founder’s Staff, Excelsior Line Staff, Vendetta Dagger) oraz ikony i awatara do wykorzystania na forum Paradox Plaza.

  1. Magicka: Wizard Wars w serwisie Steam

Dla graczy dysponujących większą ilością gotówki przygotowano dwa znacznie bogatsze zestawy: Founder Wizard Pack (19,99 euro, czyli ok. 84 zł) oraz IMPressive Founder Pack (49,99 euro, czyli ok. 209 zł). Dodają one nie tylko więcej zawartości do wykorzystania w Magicka: Wizard Wars, ale także zapewniają dostęp do gry Crusader Kings II. Szczegóły znajdziecie na karcie produktu w serwisie Steam.

Magicka: Wizard Wars to spin-off cyklu zręcznościowych RPG-ów Magicka, tym razem reprezentujący gatunek MOBA, wypromowany przez takie gry jak League of Legends czy Dota 2. Tytuł w całości skupia się więc na rozgrywkach sieciowych pomiędzy dwiema czteroosobowymi drużynami. Walki toczone są głównie za pomocą zaklęć, a mechanika czarów działa na zasadach znanych z gry Magicka. Premiera pełnej wersji odbędzie się w 2014 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Magicka: Wizard Wars