Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Muzyczne - Gry PlayStation 1 po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry po premierze o tematyce muzyczne na platformę PS1.

PS1

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

muzyczne
Um Jammer Lammy
Um Jammer Lammy

Towarzyskie 18 marca 1999

Spin-off gry PaRappa the Rapper, opracowany przez studio NanaOn-Sha. Gracze wcielają się w tytułową Lammy, która próbuje nie spóźnić się na swój wymarzony koncert. Zabawa w UmJammer Lammy polega na wciskaniu określonych przycisków w wyznaczonym momencie – im dokładniejsi jesteśmy, tym wyższa jest zdobyta przez nas ocena.

Music 2000
Music 2000

Symulacje 5 czerwca 2000

Intuicyjny program do tworzenia własnej muzyki, w którym kreujesz utwory z dostępnych sampli i dźwięków. Music 2000 rozwija elementy z pierwszej części i pozwala w zaciszu własnego domu pobawić się w komponowanie nowych kawałków lub tworzenie remiksów dobrze znanych hitów.

N2O: Nitrous Oxide
N2O: Nitrous Oxide

Zręcznościowe 30 czerwca 1998

Utrzymana w specyficznej, nieco psychodelicznej stylistyce zręcznościowa strzelanina 3D, w której gracze mogą poruszać się jedynie w lewo lub prawo. Celem jest pokonanie kolejnych tuneli, eliminując po drodze napotkanych wrogów i osiągając jak najlepszy wynik punktowy.

PaRappa the Rapper (1997)
PaRappa the Rapper (1997)

Towarzyskie 26 października 1997

Jedna z pierwszych współczesnych gier rytmicznych. PaRappa the Rapper opowiada historię rapującego psa, który, by zaimponować swojej sympatii Sunny Funny, rozpoczyna naukę kung-fu i robi sobie prawo jazdy. Gra polega na wciskaniu wyświetlanych na ekranie sekwencji przycisków. Im gracz jest bardziej precyzyjny, tym lepszą zyskuje ocenę.

Vib-Ribbon
Vib-Ribbon

Zręcznościowe 12 grudnia 1999

Unikalna gra zręcznościowa uznawana za jedną pierwszych produkcji muzyczno-rytmicznych. Za produkcję tytułu odpowiadają twórcy legendarnej serii PaRappa the Rapper. Gracze kontrolują animowanego królika i w rytm muzyki muszą unikać stojących na jego drodze przeszkód.