Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Muzyczne - Gry Nintendo DS po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry po premierze o tematyce muzyczne na platformę DS.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

muzyczne
Hannah Montana The Movie
Hannah Montana The Movie

Towarzyskie 7 kwietnia 2009

Hannah Montana The Movie to gra muzyczna stworzona przez studio Disneya oparta na filmowym hicie o tym samym tytule. Zabawa polega głownie na braniu udziału w energetycznych koncertach, gdzie wykonujemy konkretne sekwencje ruchów scenicznych oraz symulujemy grę na gitarze, klawiszach czy perkusji.

LEGO Rock Band
LEGO Rock Band

Towarzyskie 3 listopada 2009

Połączenie znanej serii gier muzycznych z niezwykle popularnymi klockami. Tytuł oferuje mnóstwo dobrej zabawy dla całej rodziny i wiele bardzo znanych rockowych hitów.

Guitar Hero: On Tour
Guitar Hero: On Tour

Towarzyskie 22 czerwca 2008

Guitar Hero: On Tour to pierwsza odsłona niesamowicie popularnej serii, która trafiła na przenośną konsolkę. Program, sprzedawany ze specjalną nakładką na konsolę, pozwala nam doświadczyć przyjemności, jaką daje wcielenie się w sławnego gitarzystę.

Boogie
Boogie

Towarzyskie 27 listopada 2007

Pierwsza wysokobudżetowa gra muzyczna, wypuszczona przez Electronic Arts. Zadaniem gracza jest śpiewane lub tańczenie do konkretnych utworów. Dodatkową atrakcją jest możliwość tworzenia własnych teledysków.

Band Hero
Band Hero

Towarzyskie 3 listopada 2009

Band Hero to kolejna gra muzyczna od twórców popularnego Guitar Hero. Produkt, niezależnie od wieku odbiorcy, pozwala wcielić się w profesjonalnego artystę i ruszyć na podbój estrady.

Guitar Hero: On Tour Decades
Guitar Hero: On Tour Decades

Towarzyskie 14 listopada 2008

Guitar Hero: On Tour Decades to kolejna gra muzyczna z popularnej serii. Skierowana jest do wszystkich miłośników rocka, którzy chcą poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

High School Musical 2: Work This Out!
High School Musical 2: Work This Out!

Towarzyskie 11 kwietnia 2008

Kontynuacja gry High School Musical: Makin’ the Cut. Uczestniczymy w prostych zabawach tanecznych, wykonując odpowiednie ruchy z użyciem stylusa. W wolnych chwilach eksplorujemy okolicę i przystępujemy do prostych mini-gier.

Alvin and the Chipmunks
Alvin and the Chipmunks

Towarzyskie 4 grudnia 2007

Gra o tematyce muzycznej, nawiązująca do popularnego filmu animowanego. Uczestniczymy w różnego rodzaju koncertach. Zadaniem gracza jest wciskanie klawiszy zgodnie z rytmem danej piosenki.

High School Musical 3: Senior Year
High School Musical 3: Senior Year

Towarzyskie 21 października 2008

Gra dla miłośników tytułowej serii filmów. Pozwala towarzyszyć postaciom znanym z trzech części High School Musical podczas ich ostatniego roku w liceum East High.

Zubo
Zubo

Towarzyskie 3 października 2008

Zubo to muzyczna produkcja wymagająca wyczucia rytmu i skierowana przede wszystkim do młodszej części użytkowników Nintendo DS. Trafimy do fantastycznego świata o nazwie Zubalon. Zamieszkują go niezwykłe, kolorowe zwierzaczki, zwane Zubami. Pomagamy im pokonać siły zła, chcące opanować ich ojczyznę.

Looney Tunes: Cartoon Conductor
Looney Tunes: Cartoon Conductor

Towarzyskie 27 maja 2008

Prosta gra muzyczna, w której zajmujemy się przygotowywaniem podkładu muzycznego dla zabawnych scenek z udziałem bohaterów "Zwariowanych Melodii". Są to między innymi królik Bugs, kaczor Daffy, czy świnka Porky.

Imagine Modern Dancer
Imagine Modern Dancer

Towarzyskie 19 września 2008

Obejmujemy kontrolę nad karierą młodej tancerki specjalizującej się w nowoczesnych odmianach tańca. Rozwój umiejętności odbywa się dwoma metodami- poprzez oglądania powtórek występów lepszych tancerzy oraz za sprawą przekazywanych przez nich wskazówek. Zabawa opiera się na wypracowaniu odpowiedniego rytmu. Całość stworzono głównie z myślą o dziewczynkach w wieku 8-12 lat.

Disney Stitch Jam
Disney Stitch Jam

Towarzyskie 23 marca 2010

Disney Stitch Jam przenosi nas w egzotyczny świat tytułowego bohatera, znanego nam z filmu Lilo & Stitch. Gra przeznaczona dla młodszych odbiorców bazuje na kolekcjonowaniu nutek oraz tworzeniu z nich melodii.

Easy Piano
Easy Piano

Towarzyskie 4 grudnia 2009

Muzyczna gra edukacyjna, będąca prostym symulatorem pianina. Gra posiada specjalny kontroler-nakładkę do konsoli NDS, dzięki której od razu wczujemy się w początkującego pianistę. Czeka na nas kilkanaście lekcji i utworów edukacyjnych, a także 40 słynnych piosenek, które udało się przenieść na uproszczoną wersję instrumentu.

Grease: The Game
Grease: The Game

Towarzyskie 27 sierpnia 2010

Śpiewaj, tańcz i zostań gwiazdą musicalu Grease. Poczuj się jak John Travolta i Olivia Newton-John. Jest to produkcja należąca gatunku gier muzycznych i pozwala na wzięcie udziału w słynnym widowisku oraz wcielenie się w doskonale znane postacie, w tum Dannego i Sandy.

Music
Music

Towarzyskie 12 marca 2010

Muzyczna produkcja na DSa, w której gracz uczy się podanej w przystępny sposób teorii oraz sprawdza swoją muzykalność na wirtualnych instrumentach.

Princess Debut
Princess Debut

Towarzyskie 30 września 2008

Oryginalne połączenie przygodówki, gry muzycznej i symulatora randkowego. Wciel się w postać księżniczki, której pozostało 30 dni, by wybrać partnera na wielki bal i zostać mistrzynią tańca.

Electroplankton
Electroplankton

Towarzyskie 9 stycznia 2006

Electroplankton jest bardzo oryginalną produkcją z gatunku gier muzycznych, której głównym twórcą jest znany japoński kompozytor muzyki elektronicznej Toshio Iwai. Na początku gry zostajemy umieszczeni w podwodnym świecie, a naszym głównym zadaniem jest interakcja z dziesięcioma różnymi rodzajami stworzeń zwanych ogólnie electroplanktonem.

Elite Beat Agents
Elite Beat Agents

Towarzyskie 6 listopada 2006

Elite Beat Agents to przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli DS gra muzyczna. W odróżnieniu np. od serii SingStar, dedykowanej PlayStation 2, w tej pojawiła się fabuła.

Hannah Montana: Music Jam
Hannah Montana: Music Jam

Towarzyskie 26 października 2007

Połączenie prostej przygodówki oraz gry muzycznej, w której nie tylko próbujemy zabawy z różnymi instrumentami, ale także nagrywamy swoje własne hity.

Michael Jackson: The Experience
Michael Jackson: The Experience

Towarzyskie 23 listopada 2010

Zręcznościowa gra muzyczna, w której śpiewamy oraz tańczymy do rytmu największych przebojów Michaela Jacksona. Wśród nich znajdują się takie klasyki Króla Popu jak Beat It, Billie Jean, Earth Song, Bad, The Girl Is Mine, Who Is It i Thriller.

Rock Band 3
Rock Band 3

Towarzyskie 26 października 2010

Trzecia odsłona popularnego cyklu gier muzycznych, w którym wcielamy się w członków zespołu rockowego i przy pomocy kontrolerów imitujących instrumenty muzyczne podejmujemy próbę zagrania kompozycji najbardziej znanych kapel.

Dance! It's Your Stage
Dance! It's Your Stage

Towarzyskie 8 września 2010

Gra taneczna przypominająca nieco swoimi założeniami serię Dance Dance Revolution od Konami, a więc wciskając w odpowiednim momencie przyciski kierunkowe sprawiamy, że nasz tancerz poprawnie odgrywa daną choreografię.

Maestro! Green Groove
Maestro! Green Groove

Towarzyskie 2 lipca 2010

Połączenie gry muzycznej i zręcznościówki. Zabawa polega na eksplorowaniu kolorowych światów, w których praktycznie wszystko, od pająków po owoce, jest odpowiedzialne za wydawanie dźwięków. Muzykę generujemy wchodząc w interakcję z otoczeniem i ten sposób odtwarzamy mieszczone w grze melodie słynnych kompozytorów takich jak Dvorak, Chopin czy Beethoven.