Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskie3DS
Okładka Hatsune Miku: Project Mirai DX (3DS)
OkładkaHatsune Miku: Project Mirai DX (3DS)

Hatsune Miku: Project Mirai DX 3DS

Ulepszona wersja Hatsune Miku: Project Mirai 2. Jak w każdej innej części serii Hatsune Miku: Project DIVA, gracze odgrywają piosenki nagrane przy udziale wirtualnych wokalistów Vocaloidów. Podczas zabawy musimy wciskać odpowiednie przyciski w rytm muzyki.

Towarzyskie | rytmiczne | muzyczne | elementy zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hatsune Miku: Project Mirai DX Premiera 3DS

28listopada2013

producent: SEGA wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Hatsune Miku: Project Mirai DX to ulepszona wersja Hatsune Miku: Project Mirai 2 – spin-offa serii Hatsune Miku: Project DIVA, który zadebiutował w Japonii na handheldzie 3DS w 2013 roku. Deweloperzy po raz kolejny udostępnili porcję piosenek nagranych przy użyciu Vocaloidów, czyli wirtualnych wokalistów, z tytułową Hatsune Miku na czele. Łącznie na zainteresowanych czeka czterdzieści osiem pełnych wersji uwielbianych przez fanów kawałków, w tym Age Age Again, Koneko no Paya Paya, Cendrillon, Adolescence i inne.

Zabawa, podobnie jak we wcześniejszych odsłonach, polega na wciskaniu odpowiednich przycisków w rytm muzyki. W związku z tym, że tytuł ukazał się na 3DS-ie, twórcy wykorzystali do rozgrywki także ekran dotykowy. Gracze mogą zmienić w opcjach preferowany system sterowania. Dodatkowo każdy z tych trybów posiada różne stopnie trudności, które można również modyfikować, np. przez zmianę ikon, czy też podmienienie wokalu w danym utworze. Krótko pisząc, zabawę można dostosować pod własne widzimisię. Dodatkowo deweloperzy zatroszczyli się o możliwość oglądania ulubionych teledysków, dodawania komentarzy w Mirai Theater, tworzenia układów tanecznych w Dance Studio oraz komponowania własnych piosenek w My Tune. Poza tym wszystkim gra oferuje także specjalne karty, którymi można się dzielić przez StreetPass.

Produkcja powstała w ramach współpracy z japońską firmą Good Smile Company, trudniącej się w produkowaniu figurek Nendoroid. Dzięki temu wszystkie postacie w Hatsune Miku: Project Mirai DX mają specyficzny wygląd, którym cechują się wspomniane zabawki.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Hatsune Miku: Project Mirai DX: Odpowiednia dla każdego wieku.