Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Muzyczne - Gry Nintendo DS po premierze - według daty premiery

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry po premierze o tematyce muzyczne na platformę DS ułożone według daty premiery.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

muzyczne
Tupot Małych Stóp 2
Tupot Małych Stóp 2

Towarzyskie 8 listopada 2011

Druga odsłona familijnej gry zręcznościowej, przygotowana przez firmy KMM Games i WayForward Technologies z okazji premiery kontynuacji oscarowego filmu animowanego z sympatycznymi pingwinami w roli głównej.

Gabrielle's Ghostly Groove
Gabrielle's Ghostly Groove

Towarzyskie 4 października 2011

Zręcznościowa gra muzyczna wyprodukowana przez studio Natsume. Wcielamy się w postać tytułowej Gabrieli, która w niefortunnym wypadku traci swoją duszę. Aby powrócić do świata żywych musimy przebyć taneczne zaświaty pełne potworków. Układy taneczne wykonywane są za pośrednictwem ekranu dotykowego konsoli. Gra posiada prostą i estetyczną grafikę, a ścieżka dźwiękowa nawiązuje do melodii z klasycznych horrorów.

Michael Jackson: The Experience
Michael Jackson: The Experience

Towarzyskie 23 listopada 2010

Zręcznościowa gra muzyczna, w której śpiewamy oraz tańczymy do rytmu największych przebojów Michaela Jacksona. Wśród nich znajdują się takie klasyki Króla Popu jak Beat It, Billie Jean, Earth Song, Bad, The Girl Is Mine, Who Is It i Thriller.

Rock Band 3
Rock Band 3

Towarzyskie 26 października 2010

Trzecia odsłona popularnego cyklu gier muzycznych, w którym wcielamy się w członków zespołu rockowego i przy pomocy kontrolerów imitujących instrumenty muzyczne podejmujemy próbę zagrania kompozycji najbardziej znanych kapel.

Dance! It's Your Stage
Dance! It's Your Stage

Towarzyskie 8 września 2010

Gra taneczna przypominająca nieco swoimi założeniami serię Dance Dance Revolution od Konami, a więc wciskając w odpowiednim momencie przyciski kierunkowe sprawiamy, że nasz tancerz poprawnie odgrywa daną choreografię.

Grease: The Game
Grease: The Game

Towarzyskie 27 sierpnia 2010

Śpiewaj, tańcz i zostań gwiazdą musicalu Grease. Poczuj się jak John Travolta i Olivia Newton-John. Jest to produkcja należąca gatunku gier muzycznych i pozwala na wzięcie udziału w słynnym widowisku oraz wcielenie się w doskonale znane postacie, w tum Dannego i Sandy.

Maestro! Green Groove
Maestro! Green Groove

Towarzyskie 2 lipca 2010

Połączenie gry muzycznej i zręcznościówki. Zabawa polega na eksplorowaniu kolorowych światów, w których praktycznie wszystko, od pająków po owoce, jest odpowiedzialne za wydawanie dźwięków. Muzykę generujemy wchodząc w interakcję z otoczeniem i ten sposób odtwarzamy mieszczone w grze melodie słynnych kompozytorów takich jak Dvorak, Chopin czy Beethoven.

Cheer We Go
Cheer We Go

Towarzyskie 30 marca 2010

Kolorowe połączenie gry przygodowej z taneczną, w którym wcielamy się w cheerleaderkę. Dziewczyna ma szansę stać się największą reprezentantką tej dyscypliny a nawet odnaleźć miłość swojego życia. Sama rozgrywka jest mieszanką dialogów, wyzwań muzycznych oraz zręcznościowych minigierek. Specjalnym dodatkiem do gry jest rozbudowany edytor postaci i zespołu.

Disney Stitch Jam
Disney Stitch Jam

Towarzyskie 23 marca 2010

Disney Stitch Jam przenosi nas w egzotyczny świat tytułowego bohatera, znanego nam z filmu Lilo & Stitch. Gra przeznaczona dla młodszych odbiorców bazuje na kolekcjonowaniu nutek oraz tworzeniu z nich melodii.

Music
Music

Towarzyskie 12 marca 2010

Muzyczna produkcja na DSa, w której gracz uczy się podanej w przystępny sposób teorii oraz sprawdza swoją muzykalność na wirtualnych instrumentach.

Easy Piano
Easy Piano

Towarzyskie 4 grudnia 2009

Muzyczna gra edukacyjna, będąca prostym symulatorem pianina. Gra posiada specjalny kontroler-nakładkę do konsoli NDS, dzięki której od razu wczujemy się w początkującego pianistę. Czeka na nas kilkanaście lekcji i utworów edukacyjnych, a także 40 słynnych piosenek, które udało się przenieść na uproszczoną wersję instrumentu.

Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel
Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Zręcznościowa gra muzyczna, skierowana przede wszystkim do młodszych odbiorców. Produkcja nawiązuje do filmu pod tym samym tytułem. Znajdziemy w niej kilkadziesiąt popularnych piosenek i prostą rozgrywkę, wymagająca wyczucia rytmu. Zabawa odbywa się na 11 arenach, umiejscowionych w różnych znanych metropoliach.

Maestro! Jump In Music
Maestro! Jump In Music

Towarzyskie 30 listopada 2009

Maestro! Jump In Music jest grą muzyczną z elementami zręcznościowymi, wyprodukowaną przez studio Pastagames z myślą o możliwościach technicznych konsoli Nintendo DS. Gracz kieruje poczynaniami ptaszka imieniem Presto, starając się przeskakiwać na kolejne platformy i unikać przeszkód oraz przeciwników. Sterowanie w grze wykorzystuje dotykowy wyświetlacz oraz wbudowany w konsolę mikrofon.

Disney Jonas
Disney Jonas

Towarzyskie 10 listopada 2009

Gra bazująca na słynnym serialu młodzieżowym pod tym samym tytułem. Śledzimy losy braci Lucasów i prowadzonej przez nich kapeli. Główną jest opcja wzięcia udziału w jednym z sześciu koncertów opartych na modelu rozgrywki znanym z produktów z serii Guitar Hero. Pomiędzy występami towarzyszymy braciom w ich życiu osobistym.

LEGO Rock Band
LEGO Rock Band

Towarzyskie 3 listopada 2009

Połączenie znanej serii gier muzycznych z niezwykle popularnymi klockami. Tytuł oferuje mnóstwo dobrej zabawy dla całej rodziny i wiele bardzo znanych rockowych hitów.

Band Hero
Band Hero

Towarzyskie 3 listopada 2009

Band Hero to kolejna gra muzyczna od twórców popularnego Guitar Hero. Produkt, niezależnie od wieku odbiorcy, pozwala wcielić się w profesjonalnego artystę i ruszyć na podbój estrady.

Jam Sessions 2
Jam Sessions 2

Towarzyskie 20 października 2009

Gra muzyczna, w której uczymy się grać na gitarze. Tytuł pozwala nie tylko odgrywać znane hity, ale także modyfikować je, a nawet tworzyć własne kompozycje.

DJ Star
DJ Star

Towarzyskie 21 sierpnia 2009

Muzyczna gra, w której wcielamy się w role początkującego DJ-a. Jednym z jej głównych elementów jest możliwość skreczowania w czasie rzeczywistym.

Rockin' Pretty
Rockin' Pretty

Towarzyskie 29 lipca 2009

Śledzimy losy członkiń zespołu rockowego, uczestnicząc w ich występach na scenie oraz dbając o ich modny wygląd. Na uwagę zasługuje opcja wymiany przedmiotów z innymi użytkownikami gry.

Guitar Hero On Tour: Modern Hits
Guitar Hero On Tour: Modern Hits

Towarzyskie 9 czerwca 2009

Trzecia gra z popularnej serii, przeznaczona wyłącznie dla konsoli Nintendo DS. Zabawa jak zwykle polega na imitowaniu gry na gitarze w różnych słynnych kawałkach muzycznych.

Diva Girls: Diva Dancers
Diva Girls: Diva Dancers

Towarzyskie 9 kwietnia 2009

Muzyczna gra zręcznościowa, oparta na postaciach z komiksu Princess on Ice. Bohaterka gry wraz z przyjaciółkami wybiera się do Fiesta City, aby stawić czoła licznym tancerkom i innym uczestnikom zabawy na parkiecie. Stylistyka gry oraz jej oprawa graficzna, sprawiają iż jest to tytuł przeznaczony z myślą o młodych dziewczynach i nastolatkach.

Hannah Montana The Movie
Hannah Montana The Movie

Towarzyskie 7 kwietnia 2009

Hannah Montana The Movie to gra muzyczna stworzona przez studio Disneya oparta na filmowym hicie o tym samym tytule. Zabawa polega głownie na braniu udziału w energetycznych koncertach, gdzie wykonujemy konkretne sekwencje ruchów scenicznych oraz symulujemy grę na gitarze, klawiszach czy perkusji.

Dance Floor
Dance Floor

Towarzyskie 6 marca 2009

Prawdopodobnie pierwsza gra taneczna na DS-a, sprzedawana ze specjalną nakładką na ekran dotykowy. Dzięki niej konsola zmienia się w swoistą matę do tańca, na której „tańczymy” palcami dłoni.

Ultimate Band
Ultimate Band

Towarzyskie 25 listopada 2008

Ultimate Band to gra muzyczna, pozwalająca na wcielenie się w rockmana. Przebywamy tu długą i ciężką drogę do wielkiej kariery - od niepozornych występów w garażu, po wielkie koncerty i międzynarodowe festiwale.