Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gaijin Entertainment

Firma producent wydawca


Plany wydawnicze na przyszłość

Xenos vs Marines2022

Age of Water2022

Enlisted2022

Współpracujący z Gaijin Entertainment producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Gaijin Entertainment


Darkflow Software

Targem

Media.Vision

Three Whales Studio

Wiadomości dotyczące Gaijin Entertainment


Darmowe Enlisted otrzymało nowe pojazdy i bronie - jest ogromna aktualizacja

Entelarmer, 21 maja 2021, 14:46

Strzelanka Enlisted doczekała się kolejnej aktualizacji. At the Reichstag Walls pozwala sprawdzić kampanię w Berlinie wszystkim graczom i wprowadza nowe bronie, pojazdy oraz oddziały.

Aktualizacja do Enlisted poprawia AI oraz dodaje nową wersję znanej mapy

Przemysław Dygas, 13 maja 2021, 17:35

Enlisted otrzymało kolejną aktualizację. Gra wzbogaciła się o nową wersję jednej z map i poprawki gameplayu, interfejsu oraz AI. Pozbawiona została także wielu bugów.

Ruszyła zamknięta beta kampanii Bitwa o Berlin w otwartej becie Enlisted

AlexB, 26 kwietnia 2021, 14:14

W miniony weekend ekipa ze studia Darkflow Software udostępniła wersję beta kolejnej kampanii w sieciowej strzelance Enlisted - Battle of Berlin. Niestety, jak na razie mogą się w niej bawić jedynie osoby, które zdecydują się na wydanie pieniędzy na specjalny pakiet, wcześniej wsparły finansowo powstanie projektu bądź wygrały darmowy dostęp.

Enlisted - 3 dni premium za darmo, oto jak odebrać

Entelarmer, 19 kwietnia 2021, 16:08

Gracze Enlisted mogą odebrać 3 dni konta premium za darmo. Wystarczy wejść w specjalny link, by skorzystać z premii do zdobywanego doświadczenia i innych bonusów.

Enlisted - open beta startuje już dziś

Adrian Werner, 8 kwietnia 2021, 11:03

Za kilka godzin wystartują otwarte beta-testy gry Enlisted, czyli sieciowej strzelanki pozwalającej brać udział w bitwach z okresu II wojny światowej, która wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

Otwarta beta strzelanki Enlisted ruszy w przyszłym tygodniu

Adrian Werner, 30 marca 2021, 11:44

Poznaliśmy datę startu otwartej bety strzelanki Enlisted. Twórcy ujawnili również, jakie zmiany zostaną wprowadzone do gry wraz z rozpoczęciem fazy open beta.

Drugowojenny FPS Enlisted z otwartą betą jeszcze w 2021 roku

Entelarmer, 11 marca 2021, 09:01

Enlisted – nietypowy FPS od twórców serii War Thunder – może trafić do otwartych beta-testów jeszcze w tym roku. Taką informację przekazał Siergiej Kolganow ze studia Darkflow Software.

War Thunder Twitch Drops wróciło, gracze czają się na darmowe nagrody

Adrian Werner, 27 listopada 2020, 12:40

Za kilka godzin wystartuje kolejna edycja Twitch Drops w grze War Thunder. W jej ramach osoby oglądające streamy z gry będą miały szansę uzyskać unikalne nagrody.

War Thunder z lepszą grafiką po ogromnej aktualizacji New Power

Paweł Musiolik, 18 listopada 2020, 12:46

Studio Gaijin Entertainment udostępniło aktualizację New Power do War Thunder. W znaczącym stopniu poprawia grafikę, dodaje kilkadziesiąt nowych pojazdów i setki usprawnień w rozgrywce.

Wystartowała beta Enlisted - FPS-a twórców War Thundera

Entelarmer, 13 listopada 2020, 15:13

Rozpoczęły się zamknięte beta-testy Enlisted, sieciowej strzelanki w klimatach drugiej wojny światowej. Produkcję współtworzoną przez firmę Gaijin Entertainment mogą już sprawdzić wszyscy gracze, o ile są skłonni zapłacić za dostęp.

PUBG i War Thunder trafią na PS5 i Xbox Series X

qjin, 26 października 2020, 13:36

Popularny battle royale PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) i sieciowa gra War Thunder doczekają się wersji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Kiedy można spodziewać się premiery?

War Thunder z piechotą? Gameplaye z testów Enlisted

Vergil, 9 kwietnia 2020, 17:45

Po zakończeniu pierwszego etapu testów pre-alfa gry Enlisted do sieci trafiły materiały wideo prezentujące ją w akcji. Pozwalają one przyjrzeć się z bliska drugowojennej strzelance, której wydawcą jest firma Gaijin Entertainment, mająca w swoim portfolio popularne War Thunder.

Cross-play na PS4 nie dla wszystkich? Deweloperzy są zirytowani

Aquma, 13 lutego 2019, 10:26

Kilka studiów deweloperskich poskarżyło się na Twitterze na podejście Sony do kwestii cross-playu. Twórcy narzekają, że choć ich tytuły są gotowe na zaimplementowanie rozwiązania, Japończycy wciąż nie podjęli potrzebnych decyzji. Dotyczy to m.in. gier Smite, Paladins i War Thunder.

Te 3 gry uciągną ray tracing od Nvidii w 60 klatkach na sekundę

Maiman, 25 sierpnia 2018, 11:59

Ray tracing, czyli nowa, fotorealistyczna technologia Nvidii, udowodniła już, że nie do końca radzi sobie z nią nawet najpotężniejszy dedykowany układ – RTX 2080 Ti. Trzy gry (Metro Exodus, Battlefield V, Enlisted) starają się jednak udowodnić, że jest inaczej – i że granie w 60 klatkach na sekundę z włączonym ray tracingiem to nie mrzonki.

Humorystyczne Cuisine Royale za darmo na Steamie

Jakub Mirowski, 17 czerwca 2018, 13:38

Studio Darkflow Software udostępniło bezpłatnie swoją nową produkcję, czyli znajdujące się we wczesnym dostępie battle royale o tytule Cuisine Royale. Grę można dodać do swojej biblioteki za darmo do 25 czerwca.