Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Streets of Moscow (PC)

Streets of Moscow PC

Adrenalin 2: Rush Hour | Speed Pack

Streets of Moscow to gra wyścigowa z elementami RPG stworzona przez deweloperów ze studia Gaijin Entertainment.

Wyścigi | samochodowe

PC Windows
Okładka Streets of Moscow (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18maja2007

5czerwca2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Adrenalin 2: Rush Hour to gra wyścigowa, wykonana przez rosyjską firmę Gaijin Entertainment. Sequel Adrenalin: Extreme Show, jako jedna z nielicznych pozycji, pozwala nam na emocjonujące przejażdżki po ulicach Moskwy.

Gra podejmuje modny ostatnimi czasy temat ulicznych, nielegalnych zawodów z udziałem wirtualnych kierowców. Dane nam jest zasiąść za kółkiem 25 ekskluzywnych, sportowych wozów. Wciskając gaz do dechy, w mgnieniu oka przejeżdżamy przez ulice nowoczesnej stolicy Rosji. Grafikom udało się w dużym stopniu odwzorować architekturę miasta, a zwłaszcza jego centrum.

Wyścigi odbywają się zarówno w dzień, jak i po zmierzchu. Podczas potyczek z komputerowymi oponentami dużą rolę odgrywa realistyczny model uszkodzeń pojazdu. Każde auto podzielone zostało na kilkanaście stref, które mogą wejść w kolizję z elementami otoczenia. Wygrywanie zawodów jest utrudniane przez czającą się w zaułkach milicję. Funkcjonariusze pędzący w radiowozach niejednokrotnie przewyższają umiejętnościami nawet oponentów, startujących z nami w konkursach. Dodatkową przeszkodą w osiąganiu satysfakcjonujących wyników są dla nas również częste korki.

Zwycięstwa w prestiżowych zawodach premiowane są wysokimi kwotami, które otwierają przed nami możliwość kupna nowych części do naszego auta. W Adrenalin 2: Rush Hour nie brakuje ponadto elementów RPG, do których należy rozwijanie umiejętności naszego kierowcy, a także dbanie o jego sławę w okolicy. Prócz trybów gry dla jednego gracza, pozwalających na dużą swobodę w poruszaniu się po mieście, autorzy zaserwowali nam też opcję multiplayer. Za jej sprawą możemy przemierzać wirtualną przestrzeń w towarzystwie znajomych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 5,6 / 10 na podstawie 145 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.8 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Streets of Moscow

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Streets of Moscow

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP
Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)
Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)

wiadomość8 czerwca 2009

Pierwszy tydzień czerwca trafi do historii jako czas, w którym ukazała się bądź co bądź najbardziej oczekiwana gra ze stajni Electronic Arts – The Sims 3. Najnowsza odsłona symulatora ludzkiego życia zadebiutowała na rynku w miniony piątek, a nasz serwis równo z premierą tytułu zamieścił jego obszerną recenzję.

Przejedź się po Moskwie w Adrenalin 2: Rush Hour!
Przejedź się po Moskwie w Adrenalin 2: Rush Hour!

wiadomość9 maja 2006

Rosyjski zespół Gaijin Entertainment oznajmił, że od pewnego czasu w jego siedzibie trwają prace nad nową samochodówką. Jest nią Adrenalin 2: Rush Hour, sequel ubiegłorocznych wyścigów - Adrenalin: Extreme Show.