Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Streets of Moscow (PC)
OkładkaStreets of Moscow (PC)

Streets of Moscow PC

Adrenalin 2: Rush Hour | Speed Pack

Streets of Moscow to gra wyścigowa z elementami RPG stworzona przez deweloperów ze studia Gaijin Entertainment.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Streets of Moscow Premiera PC

18maja2007

pudełko PL

5czerwca2009

producent: Gaijin Entertainment wydawca: Fulqrum Games / 1C Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Adrenalin 2: Rush Hour to gra wyścigowa, wykonana przez rosyjską firmę Gaijin Entertainment. Sequel Adrenalin: Extreme Show, jako jedna z nielicznych pozycji, pozwala nam na emocjonujące przejażdżki po ulicach Moskwy.

Gra podejmuje modny ostatnimi czasy temat ulicznych, nielegalnych zawodów z udziałem wirtualnych kierowców. Dane nam jest zasiąść za kółkiem 25 ekskluzywnych, sportowych wozów. Wciskając gaz do dechy, w mgnieniu oka przejeżdżamy przez ulice nowoczesnej stolicy Rosji. Grafikom udało się w dużym stopniu odwzorować architekturę miasta, a zwłaszcza jego centrum.

Wyścigi odbywają się zarówno w dzień, jak i po zmierzchu. Podczas potyczek z komputerowymi oponentami dużą rolę odgrywa realistyczny model uszkodzeń pojazdu. Każde auto podzielone zostało na kilkanaście stref, które mogą wejść w kolizję z elementami otoczenia. Wygrywanie zawodów jest utrudniane przez czającą się w zaułkach milicję. Funkcjonariusze pędzący w radiowozach niejednokrotnie przewyższają umiejętnościami nawet oponentów, startujących z nami w konkursach. Dodatkową przeszkodą w osiąganiu satysfakcjonujących wyników są dla nas również częste korki.

Zwycięstwa w prestiżowych zawodach premiowane są wysokimi kwotami, które otwierają przed nami możliwość kupna nowych części do naszego auta. W Adrenalin 2: Rush Hour nie brakuje ponadto elementów RPG, do których należy rozwijanie umiejętności naszego kierowcy, a także dbanie o jego sławę w okolicy. Prócz trybów gry dla jednego gracza, pozwalających na dużą swobodę w poruszaniu się po mieście, autorzy zaserwowali nam też opcję multiplayer. Za jej sprawą możemy przemierzać wirtualną przestrzeń w towarzystwie znajomych.

Ostatnia modyfikacja 27 stycznia 2009

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,6 / 10 na podstawie 146 głosów czytelników.

Streets of Moscow cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Streets of Moscow

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Streets of Moscow Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP