Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Paragraph 78 (PC)
OkładkaParagraph 78 (PC)

Paragraph 78 PC

Paragraf 78 to pierwszoosobowa strzelanina, zrealizowana przez rosyjskie studio Gaijin Entertainment, która jest wierną adaptacją opublikowanego w 2006 roku filmu pod tym samym tytułem (w reżyserii Michaiła Chleborodowa).

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Paragraph 78 Premiera PC

9marca2007

Paragraf 78 to pierwszoosobowa strzelanina, zrealizowana przez rosyjskie studio Gaijin Entertainment, która jest wierną adaptacją opublikowanego w 2006 roku filmu pod tym samym tytułem (w reżyserii Michaiła Chleborodowa). Program opowiada o perypetiach emerytowanej grupy komandosów, którzy po latach spotykają się, aby wykonać zadanie na terenie tajnej bazy rakietowej. Chowane przez lata urazy i wzajemne animozje pomiędzy członkami drużyny, szybko przemieniają się w otwarty konflikt kiedy okazuje się, że łatwa pozornie misja zamienia się w niebezpieczną walkę o przeżycie.

Jak każda gra tego typu, także Paragraf 78 pozwala postrzelać do dużej liczby przeciwników za pomocą bogatego arsenału środków zagłady. Wśród broni znajdziemy popularne w dzisiejszych czasach pukawki, począwszy od prostych pistoletów, a na ciężkich karabinach maszynowych skończywszy. Pod względem rozgrywki program nasuwa skojarzenia z trzecią odsłoną cyklu Doom. Zróżnicowane lokacje są często skąpane w mroku, dlatego niezbędne staje się użycie przytwierdzonych do kombinezonów latarek. Twórcy gry wymuszają na graczu poruszanie się z niezwykłą ostrożnością, gdyż w każdym kącie może czaić się niebezpieczeństwo – zarówno ze strony ludzi, jak i zombie.

Gra korzysta z usług silnika Dagor 3.0, oferując posiadaczom mocnych kart graficznych całą gamę efektów wizualnych: bump mapping, HDR, dynamiczne światła, cienie, itd. Autorzy pokusili się również o nową ścieżkę dźwiękową, a do współpracy zaprosili wszystkich aktorów występujących w filmie Paragraf 78.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Nośnik: 3 CD / 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 103 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Paragraph 78: 16+

Paragraph 78 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta graficzna 128 MB (Geforce 5600 lub lepsza)
  • 3.5 GB HDD
  • Windows XP