Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Age of Empires 4 - poradnik do gry

Age of Empires 4 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Age of Empires 4: The Battle of Tinchebray (The Normans) - solucja Age of Empires 4 poradnik, solucja

Ta strona poradnika Age of Empires 4 zawiera opis przejścia The Battle of Tinchebray w kampanii The Normans.

Ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2021

Na poniższej stronie poradnika do Age of Empires 4 znajdziecie opis przejścia misji The Battle of Tinchebray w kampanii The Normans. Podpowiadamy jak pokonać armię księcia Roberta.

Podczas przechodzenia tej misji możecie odblokować osiągnięcie Chivalry. Więcej o tym przeczytacie na osobnej stronie poradnika: Trofea / Osiągnięcia.

Mapa

Na mapie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w misji The Battle of Tinchebray.

1 - Age of Empires 4: The Battle of Tinchebray (The Normans) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry
  1. (1) Skrzynie ze złotem.

Niszczenie wiosek

Misja rozpoczyna się od zniszczenia 2 pobliskich wiosek - Age of Empires 4: The Battle of Tinchebray (The Normans) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Misja rozpoczyna się od zniszczenia 2 pobliskich wiosek. Gdy pokonacie wszystkich obrońców i zburzycie budynki w Martigny, rozejrzyjcie się po okolicy i zbierzcie wszystkie skrzynie ze złotem.

W prawym górnym rogu ekranu pojawi się ikona Request Aid, dzięki której będziecie mogli wykupić posiłki. Wezwijcie dodatkowe jednostki zbrojne i przygotujcie się na atak wroga.

Nowym celem misji będzie wybicie nadchodzącej armii, zmierzającej do zamku - Age of Empires 4: The Battle of Tinchebray (The Normans) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Nowym celem misji będzie wybicie nadchodzącej armii, zmierzającej do zamku. Wojsko nieprzyjaciela składa się głównie z kawalerii, włóczników i łuczników.

Po zabiciu wszystkich wrogich jednostek spalcie następne miasto. Pozbierajcie skrzynie ze złotem i wezwijcie kolejne posiłki.

Najazd księcia Roberta

Przypiszcie grupy żołnierzy pod skróty klawiszowe i przygotujcie się na najazd księcia Roberta - Age of Empires 4: The Battle of Tinchebray (The Normans) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Przypiszcie grupy żołnierzy pod skróty klawiszowe i przygotujcie się na najazd księcia Roberta. Na pierwszej linii ustawcie włóczników i resztę piechoty, drugą linie powinni tworzyć łucznicy. Kawaleria niech na razie zostanie z tyłu.

Piechotą ruszcie na włóczników nieprzyjaciela, kawalerią zaatakujcie łuczników - Age of Empires 4: The Battle of Tinchebray (The Normans) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Piechotą ruszcie na włóczników nieprzyjaciela, kawalerią zaatakujcie łuczników. Po wyeliminowaniu wrogiego wojska zaatakujcie księcia Roberta.