Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Age of Empires 4 - poradnik do gry

Age of Empires 4 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Age of Empires 4: Sacred Site - co to? Age of Empires 4 poradnik, solucja

Ta strona poradnika odpowiada na pytanie: czym są Święte Miejsca (Sacred Sites) w Age of Empires 4.

Na poniższej stronie poradnika do Age of Empires 4 odpowiadamy na pytanie: czym jest Święte Miejsce (Sacred Site)? Podpowiadamy jak znaleźć i przejąć Święte Miejsce.

Święte Miejsce (Sacred Site) to specjalny obiekt, który posiada wiele korzyści - Age of Empires 4: Sacred Site - co to? - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Święte Miejsce (Sacred Site) to specjalny obiekt, który posiada wiele korzyści. Dzięki niemu szybko wytworzycie dodatkowe złoto, pomaga również w zwiększeniu prędkości produkcji mieszkańców (Villagers). Kontrolowanie wszystkich Świętych Miejsc jest niekiedy niezbędne do ukończenia misji.

Po znalezieniu Świętego Miejsca, jego ikona pojawi się na minimapie w postaci małego okręgu.

Święte Miejsca nie będą mogły zostać przejęte do momentu osiągnięcia Ery Zamku (Castle Age) i wybudowaniu budynku religijnego.

Cesarstwo Rzymskie (Holy Roman Empire) posiada jednostki religijne już od I ery, najmowane w Centrum Miasta (Town Center). Uczony (Scholar) w cywilizacji Sułtanatu Delhi (Delhi Sultanate) odblokowany zostanie w Erze Feudalnej (Feudal Age), po wybudowaniu obiektu o nazwie Dome of The Faith.

Możliwość przejmowania Świętych Miejsc, będzie jednak niedostępna dla Cesarstwa Rzymskiego i Sułtanatu Delhi przed osiągnięciem Ery Zamku.

Gdy spełnicie wszystkie warunki, wyślijcie jednostkę religijną do Świętego Miejsca wraz z kilkoma żołnierzami do ochrony przed wilkami lub wrogami - Age of Empires 4: Sacred Site - co to? - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Gdy spełnicie wszystkie warunki, wyślijcie jednostkę religijną do Świętego Miejsca wraz z kilkoma żołnierzami do ochrony przed wilkami lub wrogami. Proces przejmowania obiektu włączy się automatycznie. Postęp przejęcia zostanie przedstawiony jako niebieski pasek pod nazwą obiektu.

Święte Miejsca są niezwykle cennymi obiektami w grze - Age of Empires 4: Sacred Site - co to? - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Święte Miejsca są niezwykle cennymi obiektami w grze. Warto więc zostawiać przy nich mały oddział do obrony przed najazdem wroga.

Jeśli kontrolowanie Świętych Miejsc jest niezbędne do zwycięstwa, po przejęciu wszystkich obiektów włączy się 10-minutowy licznik, odliczający czas na obronę i utrzymanie Świętych Miejsc.