Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Age of Empires 4 - poradnik do gry

Age of Empires 4 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Age of Empires 4: The Battle of Liegnitz (The Mongol Empire) - solucja Age of Empires 4 poradnik, solucja

Ta strona poradnika Age of Empires 4 zawiera opis przejścia The Battle of Liegnitz w kampanii The Mongol Empire.

Na poniższej stronie poradnika do Age of Empires 4 znajdziecie opis przejścia misji The Battle of Liegnitz w kampanii The Mongol Empire. Podpowiadamy jak zastawiać zasadzki na wroga i jak umiejętnie wykorzystać jednostki oblężnicze.

Misja polega na pokonaniu polskiej armii w przeciągu 20 minut, przed przybyciem jej sojuszników. Po rozpoczęciu zadania, w lewym górnym rogu ekranu włączy się licznik czasu.

Niszczenie farm

Po rozpoczęciu misji podzielcie wojsko na 2 grupy i zacznijcie palić pobliskie farmy. Przy plądrowaniu budynków wroga odzyskacie surowce, niezbędne do produkcji nowych wojowników.

Jednostki Nest of Bees, zapożyczone od chińskich sojuszników, błyskawicznie poradzą sobie z podpaleniem domów - Age of Empires 4: The Battle of Liegnitz (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Jednostki Nest of Bees, zapożyczone od chińskich sojuszników, błyskawicznie poradzą sobie z podpaleniem domów. Zniszczcie jak największą ilość budynków nieprzyjaciela i natychmiast zacznijcie najmować nowe jednostki.

Skorzystajcie z Marketu w obozie, aby szybko zamienić złoto i drewno na pożywienie. Wykupcie jak najwięcej łuczników i pogrupujcie swoje wojsko.

Wyślijcie oddział łuczników do wywabienia wrogiego wojska, przebywającego na północ od Waszej osady - Age of Empires 4: The Battle of Liegnitz (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Wyślijcie oddział łuczników do wywabienia wrogiego wojska, przebywającego na północ od Waszej osady. Jednostki Nest of Beest i kawalerię ukryjcie między drzewami.

Następnie przyciągnijcie oddziały nieprzyjaciela w zasadzkę. Kawalerią zaatakujcie łuczników, Nest of Beest szybko rozprawią się z jeźdźcami wrogiej armii.

Patrol kawalerii

Następnym zadaniem będzie pokonanie kawalerii patrolującej centralny obszar mapy.

Wykupcie ulepszenia dla Waszego wojska i wyprodukujcie dodatkowych łuczników - Age of Empires 4: The Battle of Liegnitz (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Wykupcie ulepszenia dla Waszego wojska i wyprodukujcie dodatkowych łuczników. Zbierzcie oddział jednostek Mangudai i wraz z liderem wyruszcie na północ. Skorzystajcie ze zdolności Waszego lidera (Attack Speed Arrow), aby zwiększyć prędkość przeładowania jednostek dystansowych.

Zwabcie kawalerię wroga do Waszej osady i wyeliminujcie ich przy pomocy Nest of Bees.

Pokonanie pozostałych oddziałów polskiej armii

Zbierzcie swoje wojsko i udajcie się ścieżką na północny wschód. Ustawcie oddział kawalerii i jednostek oblężniczych przy rzece.

Oddział łuczników wyślijcie do pokonania niewielkiej grypy włóczników - Age of Empires 4: The Battle of Liegnitz (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Oddział łuczników wyślijcie do pokonania niewielkiej grypy włóczników. Następnie wyślijcie kawalerię i jednostki Nest of Bees na oddział jeźdźców znajdujących się na pobliskiej farmie. Na koniec pokonajcie wszystkich niedobitków.

Podążajcie drogą na zachód, aby dojechać do ostatniej grupy polskiej armii - Age of Empires 4: The Battle of Liegnitz (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Podążajcie drogą na zachód, aby dojechać do ostatniej grupy polskiej armii. Postarajcie się wywabić mniejsze oddziały od reszty wrogiego wojska przy pomocy Waszych łuczników i po kolei eliminujcie wszystkie pozostałe jednostki