Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Age of Empires 4 - poradnik do gry

Age of Empires 4 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Age of Empires 4: Kamienne mury - jak zburzyć? Age of Empires 4 poradnik, solucja

Ta strona poradnika odpowiada na pytanie: Jak zburzyć kamienne mury w Age of Empires 4?

Na tej stronie poradnika do Age of Empires 4 odpowiadamy na pytanie: Jak zburzyć kamienne mury miasta?

Budynki oraz fortyfikacje skonstruowane z drewna można z łatwością zniszczyć przy pomocy ognia. Wasze wojsko, a nawet robotnicy są w stanie spalić wszystkie drewniane budynki.

Konstrukcje z kamienia są odporne na płomienie, Wasze jednostki nie będą mogły więc zniszczyć kamiennych murów i bram broniących wejścia do miasta. Do obalenia litych murów potrzebne Wam będą machiny oblężnicze.

Tarany (Battering Rams) to maszyny oblężnicze służące do rozbijania i wyważania bram i murów - Age of Empires 4: Kamienne mury - jak zburzyć? - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Tarany (Battering Rams) to maszyny oblężnicze służące do rozbijania i wyważania bram i murów. Dostęp do nich otrzymacie gdy Wasze miasto przejdzie do ery Feudalnej (Feudal Age). Wybudujcie Blacksmith, a następnie wykupcie w nim Research Siege Engineering.

Dzięki badaniom nad machinami oblężniczymi odblokujecie możliwość konstruowania taranów (Battering Ram) oraz wież oblężniczych (Siege Tower).

Maszyny oblężnicze mogą być budowane jedynie przez jednostki wojskowe.

Tarany oraz inne machiny oblężnicze są powolnymi jednostkami militarnymi, niezdolnymi do atakowania uzbrojonych nieprzyjaciół. Służą jedynie do niszczenia umocnień i budynków lub do szturmowania murów obronnych.