Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Age of Empires 4 - poradnik do gry

Age of Empires 4 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Age of Empires 4: The Battle of Kalka River (The Mongol Empire) - solucja Age of Empires 4 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika Age of Empires 4 znajdziecie opis przejścia The Battle of Kalka River w kampanii The Mongol Empire.

Niniejsza strona poradnika do Age of Empires 4 przedstawia opis przejścia misji The Battle of Kalka River w kampanii The Mongol Empire. Dzięki naszym wskazówkom nauczycie się odpowiednio wykorzystywać możliwości mongolskich Jeźdźców.

Podczas przechodzenia tej misji możecie odblokować osiągnięcie Twinkle Hoovers. Więcej o tym przeczytacie na osobnej stronie poradnika: Trofea / Osiągnięcia.

Po rozpoczęciu misji podzielcie swoje wojsko na 3 oddziały złożone z lekkiej i ciężkiej kawalerii i wyślijcie je w wyznaczone punkty na mapie - Age of Empires 4: The Battle of Kalka River (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Po rozpoczęciu misji podzielcie swoje wojsko na 3 oddziały złożone z lekkiej i ciężkiej kawalerii i wyślijcie je w wyznaczone punkty na mapie. Oddział łuczników razem z liderem ustawcie przed rzeką.

Następnie wyślijcie łuczników do zbliżającej się armii Rusi - Age of Empires 4: The Battle of Kalka River (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Następnie wyślijcie łuczników do zbliżającej się armii Rusi. Pozostając cały czas w ruchu postarajcie się wyeliminować jak najwięcej jednostek wroga, aż dojedziecie z powrotem na drugi brzeg rzeki. Pamiętajcie o tym, że mongolski łucznik potrafi uderzyć celnie będąc w pełnym galopie, co daje niesamowitą przewagę nad piechotą armii nieprzyjaciela.

Gdy dotrzecie do wyznaczonego celu, wrogie wojsko stanie przy rzece - Age of Empires 4: The Battle of Kalka River (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Gdy dotrzecie do wyznaczonego celu, wrogie wojsko stanie przy rzece. Kontynuujcie ostrzał pojedynczych oddziałów i spróbujcie oddzielić ich od pozostałej armii. Następnie zaatakujcie żołnierzy nieprzyjaciela resztą swojego wojska. Wasi łucznicy powinni pozostać w ciągłym ruchu.

Po wyeliminowaniu wszystkich wrogów, udajcie się na zachód do obozu nieprzyjaciela - Age of Empires 4: The Battle of Kalka River (The Mongol Empire) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Po wyeliminowaniu wszystkich wrogów, udajcie się na zachód do obozu nieprzyjaciela. Ponownie wyślijcie najpierw oddział łuczników, aby wywabić wrogie wojsko z kryjówki. Pozbądźcie się reszty niedobitków, aby ukończyć misję.