Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Age of Empires 4 - poradnik do gry

Age of Empires 4 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Age of Empires 4: Hold Against the Horde (The Rise of Moscow) - solucje Age of Empires 4 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika Age of Empires 4 znajdziecie opis przejścia Hold Against the Horde w kampanii The Rise of Moscow.

Ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2021

Poniższa strona poradnika do Age of Empires 4 przedstawia opis misji Hold Against the Horde w kampanii The Rise of Moscow. Podpowiadamy jak obronić miasto przed inwazją Mongołów.

Podczas przechodzenia tej misji możecie odblokować osiągnięcie Get Off My Bailey! Więcej o tym przeczytacie na osobnej stronie poradnika: Trofea / Osiągnięcia.

Po rozpoczęciu misji będziecie mieć 5 minut na przygotowanie się do obrony miasta przed najazdem wroga - Age of Empires 4: Hold Against the Horde (The Rise of Moscow) - solucje - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Po rozpoczęciu misji będziecie mieć 5 minut na przygotowanie się do obrony miasta przed najazdem wroga. Podzielcie swoje wojsko na 3 grupy i ustawcie je przy południowym moście i 2 drewnianych bramach po wschodniej stronie ufortyfikowania.

Zacznijcie najmować nowe jednostki militarne i ustawcie Punkty Zbiórki (Rally Points) przy posterunkach. Możecie również wezwać dodatkowe oddziały klikając w ikonę w prawym górnym rogu ekranu.

Wybudujcie Zabytek (Landmark), postawcie Kowala (Blacksmith) oraz Warsztat (Siege Workshop) i wygenerujcie kilka machin oblężniczych, aby wesprzeć swoje oddziały.

Pierwsze grupy wrogów będą składały się z kilkunastu jeźdźców - Age of Empires 4: Hold Against the Horde (The Rise of Moscow) - solucje - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Pierwsze grupy wrogów będą składały się z kilkunastu jeźdźców. Gdy pasek postępu zadania zapełni się do połowy, oddziały nieprzyjaciela zaczną pojawiać się z machinami oblężniczymi oraz atakować od północnego mostu.

Przez cały czas najmujcie nowe jednostki i korzystajcie z opcji wzywania posiłków. We wszystkich Waszych oddziałach powinien znajdować się przynajmniej jeden Mnich-wojownik (Monk Warrior), który szybko wyleczy jednostki w przerwie między najazdami.

Mosty powinny być chronione przez Włóczników, którzy ustawieni odpowiednio nie przepuszczą oddziału mongolskich jeźdźców - Age of Empires 4: Hold Against the Horde (The Rise of Moscow) - solucje - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Mosty powinny być chronione przez Włóczników, którzy ustawieni odpowiednio nie przepuszczą oddziału mongolskich jeźdźców. Łucznicy powinni stać z boku, aby wspierać piechotę i niszczyć machiny oblężnicze.

Po pokonaniu mongolskich najazdów, wezwijcie wszystkie swoje jednostki do miasta - Age of Empires 4: Hold Against the Horde (The Rise of Moscow) - solucje - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Po pokonaniu mongolskich najazdów, wezwijcie wszystkie swoje jednostki do miasta. Postawcie Łuczników i Kuszników na murach i przygotujcie się na ostateczne oblężenie.

Waszym zadaniem będzie utrzymanie miasta, aż wszyscy Mieszkańcy zdążą z niego uciec. Gdy pod murami pojawią się pierwsze oddziały, wyślijcie piechotę do zniszczenia ich machin i poczekajcie, aż pasek postępu ucieczki się zapełni.