Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Age of Empires 4 - poradnik do gry

Age of Empires 4 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Age of Empires 4: The Siege of Paris (The Hundred Years War) - solucja Age of Empires 4 poradnik, solucja

Ta strona poradnika Age of Empires 4 zawiera opis przejścia The Siege of Paris w kampanii The Hundred Years War.

Na poniższej stronie poradnika do Age of Empires 4 znajdziecie opis przejścia misji The Siege of Paris w kampanii The Hundred Years War. Dzięki naszym wskazówkom przetrwacie wszystkie najazdy angielskiej armii.

Po rozpoczęciu misji natychmiast zacznijcie najmować nowe jednostki wojskowe - Age of Empires 4: The Siege of Paris (The Hundred Years War) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Po rozpoczęciu misji natychmiast zacznijcie najmować nowe jednostki wojskowe. Punkty zbiórki (Rally Points) ustawcie na murze, przy 3 bramach do Paryża.

Następnie musicie pozbierać wszystkich robotników z pobliskich pól. Zacznijcie od mieszkańców, którzy znajdują się najdalej od murów miasta, zaznaczcie ich i kliknijcie na Szukaj Schronienie (Seek Shelter).

Gdy mieszkańcy przybędą do Paryża, najmijcie ich do ścinki drzew, wybudujcie nowe farmy oraz zatrudnijcie ich do kopalni złota, którą znajdziecie w południowej części miasta.

Ustawcie całe Wasze wojsko na murach miasta i przygotujcie się na 1 falę wrogiej armii - Age of Empires 4: The Siege of Paris (The Hundred Years War) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Ustawcie całe Wasze wojsko na murach miasta i przygotujcie się na 1 falę wrogiej armii. W międzyczasie wykupcie ulepszenia dla Waszych jednostek i cały czas produkujcie nowych żołnierzy.

W pierwszej kolejności postarajcie się zniszczyć tarany nieprzyjaciela. Wasi łucznicy i kusznicy powinni atakować wrogie jednostki stojące pod murem.

Po krótkiej walce, kilku niedobitków z wrogiej armii odsunie się od muru i zacznie budować nową machinę oblężniczą. Kusznicy stojący na murze powinni z łatwością dosięgnąć ich swoimi bełtami.

Gdy brama miasta zostanie podniszczona, natychmiast zatrudnijcie kilku mieszkańców do jej naprawy.

W tym momencie wroga armia powinna zaatakować już kolejną bramę miasta - Age of Empires 4: The Siege of Paris (The Hundred Years War) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

W tym momencie wroga armia powinna zaatakować już kolejną bramę miasta. Tym razem użyją wieży oblężniczej. Jeśli ustawiliście na murze kilku żołnierzy piechoty, powinni oni szybko rozprawić się z jednostkami nieprzyjaciela.

W lewym górnym rogu ekranu znajduje się pasek, przedstawiający ilość pokonanej armii angielskiej. Musicie bronić Paryż, do momentu aż pasek całkowicie się zapełni.

Kolejna brama zostanie zaatakowana przez większą ilość taranów. Zawsze starajcie się jak najszybciej zniszczyć machiny oblężnicze wroga i odbudować naruszone mury miasta. Jeśli brama zostanie doszczętnie zburzona, po uporaniu się z falą angielskiej armii, postawcie szybko nowe mury i bramę.

Kontynuujcie produkcję nowych jednostek i natychmiast wysyłajcie ja na mury w pobliżu 3 bram miasta - Age of Empires 4: The Siege of Paris (The Hundred Years War) - solucja - Age of Empires 4 - poradnik do gry

Kontynuujcie produkcję nowych jednostek i natychmiast wysyłajcie ja na mury w pobliżu 3 bram miasta.

Fale armii nieprzyjaciela nabiorą na sile. Wrogie jednostki będą pojawiać się z nowymi machinami oblężniczymi. W pierwszej kolejności powinniście niszczyć trebusze. Nie przejmujcie się zniszczonymi murami miasta. Pod koniec oblężenia będzie to nieuniknione. Pozostańcie w pobliżu murów i postarajcie się eliminować armię angielską, która przedrze się do miasta.