Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hitman 3 - poradnik, solucja

Hitman 3 - poradnik, solucja

SPIS TREŚCI

Hitman 3: Wymagania sprzętowe Hitman 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje o wymaganiach sprzętowych gry Hitman 3. Dowiesz się jakie są minimalne oraz zalecane wymagania Hitmana 3 na PC. Oprócz tego informujemy o technikaliach, m.in. planowanym wsparciu dla technologii ray tracing.

Hitman 3: Minimalne wymagania sprzętowe PC

 1. Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 4. DirectX: 12
 5. Miejsce na dysku: 80 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Hitman 3: Zalecane wymagania sprzętowe PC

 1. Procesor: Intel Core i7 4790 4 GHz
 2. Pamięć RAM: 16 GB
 3. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX Vega 56 8 GB
 4. DirectX: 12
 5. Miejsce na dysku: 80 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Hitman 3: Czy gra jest tytułem always online?

Nie, gra Hitman 3 nie wymaga stałego połączenia z Internetem. Możliwe jest zagranie w nią także w trybie offline lub bez połączenia się z serwerami gry.

Granie w trybie online jest zdecydowanie rekomendowane, gdyż tylko on pozwala na korzystanie z pewnych ważnych funkcji gry. Przede wszystkim chodzi tu o:

 1. Zaliczanie wyzwań.
 2. Zdobywanie punktów doświadczenia i awansowanie na wyższe poziomy mistrzostwa głównych epizodów.
 3. Otrzymywanie nagród powiązanych z uzyskiwaniem kolejnych poziomów mistrzostwa.

Hitman 3: Ray tracing - czy jest wspierany?

Gra Hitman 3 nie będzie wspierała technologii ray tracing w dniu swojej światowej premiery, tzn. 20 stycznia 2021 roku. Wsparcie dla ray tracing zostanie za darmo dodane jakiś czas po wydaniu gry, wraz z jedną z jej popremierowych aktualizacji.

Hitman 3: Gogle VR - czy są wspierane?

Tak, gra Hitman 3 po raz pierwszy w historii tej serii oferuje wsparcie dla technologii VR. Możliwe jest więc zagranie w nią z użyciem gogli rzeczywistości wirtualnej. Hitman 3 wspiera wyłącznie gogle PSVR, a więc zagranie w trybie VR jest możliwe wyłącznie na PS4 lub na PS5. Gra nie współpracuje z żadnymi goglami PC, takimi jak Oculus Rift czy HTC Vive.

W trybie VR można ukończyć całą grę, w tym także etapy znane z dwóch pierwszych części serii. Tryb VR będzie dostępny w Hitman 3 od dnia wydania gry, tzn. od 20 stycznia 2021 roku.

Dodatkowa uwaga - Jako że konsola PS5 nie oferuje pełnego wsparcia dla gogli PSVR (stan na styczeń 2021), wymagane jest skorzystanie z kopii gry na PlayStation 4 i zagranie w Hitman 3 w VR w trybie wstecznej kompatybilności.

Hitman 3: Instalacja lokacji z Hitman 1 i Hitman 2

Hitman 3 pozwala na zainstalowanie map znanych z poprzednich części serii, tzn. z Hitmana 1 (z 2016 roku) i Hitmana 2. Pozwoli to ogrywać mapy wszystkich odsłon trylogii w ramach pojedynczego zestawu.

Autorzy obiecali jednocześnie zmniejszenie rozmiarów paczki składającej się ze wszystkich etapów z trzech części Hitmana. Zainstalowanie lokacji z poprzednich gier powinno zwiększyć rozmiary gry Hitman 3 do około 100GB. Jest to duży postęp, gdyż więcej miejsca na dysku zajmowała gra Hitman 2 z zainstalowanymi mapami z gry Hitman 1. W tym przypadku około 100GB użytych zostanie na zawarcie map z aż trzech gier.

Hitman 3: Nowe technologie i usprawnienia grafiki

Hitman 3 oferuje pewne usprawnienia i nowości graficzne, które nie były obecne w dwóch poprzednich częściach serii.

 1. Ray tracing (szczegóły w jednym z poprzednich podpunktów).
 2. Wsparcie dla technologii VR (szczegóły w jednym z poprzednich podpunktów).
 3. Wsparcie dla nawet 300 aktywnych NPC-ów na ekranie - Usprawnienie to pozwala na generowanie realistycznych tłumów. Agent 47 może przemieszczać się w tłumie oraz wykorzystywać go do ukrywania się przed przeciwnikami.
 4. Poprawiona sztuczna inteligencja - Przeciwnicy oraz osoby postronne powinni bardziej realistycznie reagować na poczynania głównego bohatera.
 5. Wsparcie dla technologi SSR (Screen Space Reflections). Pozwala ona na generowanie odbić w przestrzeni ekranu.
 6. Zwiększenie jakości grafiki dla map z gier Hitman i Hitman 2. Dotyczy to sytuacji uruchamiania "starych" map z poziomu Hitmana 3. Zmiany nie obejmują osób, które posiadają wyłącznie gry Hitman 1 i/lub Hitman 2.