Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hitman 3 - poradnik, solucja

Hitman 3 - poradnik, solucja

SPIS TREŚCI

Hitman 3: Death in the Family, Dartmoor - mapa, informacje o misji Hitman 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Hitman 3 znajdziesz mapę lokacji Dartmoor oraz najważniejsze informacje o drugiej misji fabularnej Death in the Family, która rozgrywa się w tej miejscówce. Dowiesz się jakie są główne lokacje na mapie posiadłości w Dartmoor, jakie założenia i unikalne cechy ma misja, oraz jakie są nagrody za osiąganie kolejnych poziomów mistrzostwa w Anglii.

Strona jest w przygotowaniu. Mapa oraz pełny opis posiadłości w Dartmoor zostaną dodane niedługo po premierze gry Hitman 3.

Dartmoor - Najważniejsze informacje o misji Death in the Family

1 - Hitman 3: Death in the Family, Dartmoor - mapa, informacje o misji - Hitman 3 - poradnik, solucja
  1. Akcja tej misji rozgrywa się w posiadłości Thornbridge Manor, która zlokalizowana jest w regionie Dartmoor w Anglii. Na terenie posiadłości ma miejsce spotkanie rodziny Carlisle. Dotyczy ono wewnętrznego śledztwa na temat domniemanego samobójstwa jednego z członków rodziny Carlisle - Zachary'ego. Agent 47 może zinfiltrować posiadłość na różne sposoby, m.in. przejmując tożsamość detektywa wynajętego przez rodzinę do zbadania śmierci mężczyzny.
  2. Cel misji to Alexa Carlisle. Jest ona jednym z partnerów (wysoko postawionych przywódców) Providence, czyli tajnego i bardzo wpływowego ugrupowania ze świata gry, które rządzi światem z ukrycia.
  3. Dodatkowy obowiązkowy cel misji dotyczy pozyskania akt na temat Arthura Edwardsa. Agent 47 może zająć się tym zadaniem przed lub po zamordowaniu Alexy.
  4. Dartmoor jest jedną z większych map gry Hitman 3 i pozwala na zdobycie maksymalnie 20 poziomu mistrzostwa tej lokacji. XP potrzebne do awansowania na kolejne poziomy mistrzostwa zdobywa się dzięki zaliczaniu wyzwań powiązanych z mapą Dartmoor.