Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hitman 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Hitman 3 - poradnik, solucja

Hitman 3 - poradnik, solucja

Cichy zabójca Poradnik do Hitman 3 to solucja, porady i opis przejścia gry. Porady do takich elementów jak skradanie się i eliminacja przeciwników, bronie, eksploracja mapy i zdobywanie mistrzostw. Opisujemy trofea, wymagania sprzętowe i sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2021

Poradnik do gry Hitman 3 pomoże ci w pomyślnym ukończeniu ostatniej części trylogii o przygodach Agenta 47. W naszym poradniku zawarliśmy informacje i wskazówki zarówno dla początkujących graczy, jak i dla weteranów serii, którzy grali w poprzednie części serii Hitman i doskonale je znają. W naszym przewodniku po grze przypominamy podstawy skradania się i unikania lub cichego eliminowania przeciwników, eksploracji mapy oraz zdobywania mistrzostw. Z rozdziału z najczęściej zadawanymi pytaniami dowiesz się z kolei m.in. jak usuwać zapisy monitoringu, jak otruwać przeciwników, jak pozbywać się ciał czy jak odblokować najlepsze bronie i najlepsze gadżety.

Zdecydowanie największy rozdział poradnika to opis przejścia gry Hitman 3, który jest jednocześnie atlasem świata. Każdą z głównych lokacji - misji fabularnych rozłożyliśmy na czynniki pierwsze. Solucja zawiera przede wszystkim wysokiej jakości mapy głównych lokacji, na których zaznaczono m.in. cele misji, ważne lokacje (np. pomieszczenia ochrony), najlepsze przebrania oraz inne unikalne przedmioty. Opis przejścia uwzględnia wszystkie zadania fabularne (Mission Stories) oraz opcjonalne warianty eliminowania celów misji. Jest to wiedza pomocna w ukończeniu każdej lokacji w 100% i w zdobyciu najwyższego poziomu jej mistrzostwa.

Główną treść uzupełnia przede wszystkim poradnik trofeowy, w którym szczegółowo opisane zostały wszystkie osiągnięcia. Dowiesz się jak zdobywać trofea powiązane z poszczególnymi epizodami gry. W poradniku zamieściliśmy również informacje o sterowaniu, wymaganiach sprzętowych oraz o tym ile czasu zajmuje przejście gry Hitman 3.

Hitman 3: Podpowiedzi dla początkujących

Poniżej zamieściliśmy kilka szybkich wskazówek i porad dla graczy, którzy rozpoczynają rozgrywkę w Hitman 3. Zwracamy uwagę na rzeczy, dzięki którym łatwiej zalicza się misje i unika wykrycia. Więcej podpowiedzi znajdziesz w osobnym rozdziale Porady na start.

 1. Jak najczęściej zapisuj grę i najlepiej korzystaj z kilku różnych slotów. Uchroni cię to na wypadek przedwczesnego wykrycia Agenta 47 lub popełnienia jakiegoś błędu związanego z eliminacją celu misji.
 2. Dokładnie przejdź się po każdej nowej mapie. Miejscówki w Hitman 3 są bardzo rozległe i wielopoziomowe. Nie skupiaj się od razu na dotarciu do celu misji, tylko najpierw poznaj okolicę - poszukaj dobrych wejść do zakazanych stref, miejsc z przebraniami i pomieszczeniami monitoringu, czy zapoznaj się z "planem dnia" celu misji.
 3. Na bieżąco zajmuj się dostępnymi wyzwaniami. Każde zaliczone wyzwanie nagradzane jest punktami doświadczenia, które pozwolą ci awansować na kolejne poziomy mistrzostwa. Wiążą się z tym unikalne nagrody - nowe bronie i gadżety czy nowe miejsca startu podczas powtarzania misji.
 4. Unikaj wszelakich walk. Agent 47 jest w stanie eliminować wrogów w otwartych walkach, ale doprowadzenie do wszczęcia alarmu zawsze prowadzi do niepotrzebnych kłopotów i obniżenia noty za ukończenie misji. Optymalnie każdy etap staraj się zaliczyć przez cały czas pozostając w ukryciu. Pomagaj sobie skradaniem się, rekonesansem, odwracaniem uwagi wrogów i korzystaniem z przebrań.
 5. Nie zapomnij odwiedzić pomieszczenia monitoringu. Zdecyduj się na taki krok jeśli co najmniej raz zostałeś zauważony i nagrany przez kamerę ochrony. Usunięcie taśm ochrony i dowodów na obecność Agenta 47 pozwoli ci uzyskać wyższą notę.
 6. Staraj się nie zabijać nikogo poza celem / celami misji. Jest to szczególnie istotne istotne jeśli masz w planach uzyskanie rangi Cichego Zabójcy (Silent Assassin). Wszystkie inne osoby staraj się jedynie ogłuszać pozostając niezauważonym, a także chować ich ciała.
 7. Dopasowuj gadżety i bronie do celów i założeń misji. Przykładowo jeśli dotarcie do celu wiąże się z napotkaniem zamkniętych drzwi, to zaopatrz Agenta 47 w wytrychy lub urządzenia do hakowania zamków elektronicznych. W przypadku elektronicznych zabezpieczeń rozglądaj się też po okolicy i przy ciałach za kartami dostępu.
 8. Skanuj każdy nowo badany obszar. W Hitman 3 tak samo jak w poprzednich częściach możesz używać instynktu zabójcy, który pozwala "prześwietlać" otoczenie. Pozwoli ci to łatwiej lokalizować przeciwników, loot i interaktywne miejsca. Używanie instynktu jest nielimitowane.
 9. W misjach możesz korzystać z różnych wyjść. W większości sytuacji najlepiej jest wybrać najłatwiej dostępne wyjście lub to zlokalizowane najbliżej wyeliminowanego celu misji. Pamiętaj jednak, że z używaniem sekretnych wyjść mogą być powiązane wyzwania.

Hitman 3: Wszystkie główne misje i lokacje

Hitman 3 nie jest grą stawiającą na dużą liczbę misji / lokacji. Dostępnych jest w sumie 6 map, na których pojawiają się cele misji. Każda taka lokacja jest osobnym podrozdziałem w naszym poradniku.

On Top of the World - Dubaj, United Arab Emirates

 1. Mapa lokacji Dubaj i informacje o misji
 2. Mapa Dubaju - jak odblokować?
 3. Zabójstwo Carla Ingrama
 4. Zabójstwo Marcusa Stuyvesanta
 5. Trucizna - jak zdobyć?
 6. Najlepsze przebrania
 7. Kamery Burj Al-Ghazali - jak wyłączyć?
 8. How The Mighty Fall - zadanie fabularne
 9. Bird Of Prey - zadanie fabularne
 10. (In)Security - zadanie fabularne
 11. Mapa Dubaju - jak opuścić?
 12. Elektroniczne okna - lista wszystkich

Death in the Family - Dartmoor, England

 1. Mapa lokacji Dartmoor i informacje o misji
 2. Zamordowanie Alexy Carlisle
 3. Zdobycie akt Arthura Edwardsa
 4. Trucizna - gdzie zdobyć?
 5. Zagadka z ukrytym sejfem
 6. Sekretne pokoje - jak otwierać?
 7. Najlepsze przebrania
 8. Means, Motive and Opportunity - zadanie fabularne
 9. A Day to Remember - zadanie fabularne
 10. Her Final Resting Place - zadanie fabularne
 11. Mapa Dartmoor - jak opuścić?
 12. Miejsca skanowania aparatem

Apex Predator - Berlin, Germany

 1. Mapa lokacji Berlin i informacje o misji
 2. Mapa i Agent Price - jak odblokować?
 3. Mapa Berlina - jak opuścić?
 4. Monitoring - gdzie sabotować?
 5. Sejf Hirschmullera - jak otworzyć?
 6. Klub Holle - jak dostać się do środka?
 7. Wieża radiowa - jak odblokować?
 8. Sekretne wyjście - jak odblokować?
 9. Trucizna - jak zdobyć?
 10. Najlepsze przebrania
 11. Zabójstwo Agenta Rhodesa
 12. Zabójstwo Agenta Swana
 13. Zabójstwo Agenta Bannera
 14. Zabójstwo Agenta Tremaine
 15. Zabójstwo Agenta Greena
 16. Zabójstwo Agenta Thamesa
 17. Zabójstwo Agenta Chamberlina
 18. Zabójstwo Agenta Montgomery'ego
 19. Zabójstwo Agenta Lowenthala
 20. Zabójstwo Agenta Davenporta
 21. Agenci ICA - inne unikalne zabójstwa

End Of An Era - Chongqing, China

 1. Mapa lokacji Chongqing i informacje o misji
 2. Data Core - jak zhakować?
 3. Monitoring - gdzie sabotować?
 4. Aparat - gdzie i jak używać?
 5. Trucizna - jak zdobyć?
 6. Najlepsze przebrania
 7. Certainty Principle - zadanie fabularne
 8. Impulse Control - zadanie fabularne
 9. All-Seeing Eyes - zadanie fabularne
 10. Zabójstwo Hush
 11. Zabójstwo Imogen Royce

The Farewell - Mendoza, Argentina

 1. Mapa lokacji Mendoza i informacje o misji
 2. Mapa Mendozy - jak opuścić?
 3. Monitoring - gdzie sabotować?
 4. Kody QR - gdzie skanować?
 5. Sejf w piwnicy - jak otworzyć?
 6. Bariera laserowa - jak wyłączyć?
 7. Trucizna - jak zdobyć?
 8. Najlepsze przebrania
 9. Eyes on Target - zadanie fabularne
 10. Over the Top - zadanie fabularne
 11. The Tour - zadanie fabularne
 12. Closing Statement - zadanie fabularne
 13. Spotkanie z Dianą Burnwood
 14. Zabójstwo Don Yatesa
 15. Zabójstwo Tamary Vidal

Untouchable - Carpathian Mountains, Romania

 1. Mapa lokacji Góry Karpaty i informacje o misji
 2. Sekretne zakończenie - jak odblokować?
 3. Najlepsze przebrania
 4. Zabójstwo Arthura Edwardsa

Hitman 3: Zakończenia

Gra Hitman 3 posiada dwa różne zakończenia. Wyboru zakończenia dokonuje się w finałowej części ostatniej szóstej misji kampanii. Oba zakończenia dokładnie opisaliśmy na osobnych stronach naszej solucji.

 1. Główne zakończenie - Jest ono wyświetlane niezależnie od tego jak rozprawisz się z finałowym przeciwnikiem.
 2. Alternatywne / sekretne zakończenie - Wymaga ono zachowania się w specyficzny sposób podczas finałowej konfrontacji.

Hitman 3: Przewodnik po grze

Hitman 3 ma zbliżony gameplay i mechaniki do poprzednich części serii. Nasz przewodnik po grze przypomina najważniejsze elementy gry, dzięki którym przemierzanie map i eliminowanie celów misji pozostając niezauważonym stanie się łatwiejsze.

 1. Skradanie się - Na stronie znajdziesz porady jak skradać się, jak eliminować po cichu osoby i gdzie chować ich ciała, jak unikać wszczynania alarmów i jak zachować się gdy Agenta 47 zauważy kamera.
 2. Eksploracja map - Na stronie znajdziesz informacje jak wygląda podział na ogólnodostępne i zakazane strefy, jak odblokowywać alternatywne przejścia oraz jak odnajdywać interaktywne obiekty i urządzenia.
 3. Zdobywanie mistrzostw - Strona wyjaśnia ogólne założenia zdobywania kolejnych poziomów mistrzostw na poszczególnych mapach. Dowiesz się też jakie są związane z tym profity i jakie rodzaje wyzwań pozwalają najszybciej awansować.
 4. Wybór poziomu trudności - Na stronie znajdziesz zestawienie głównych poziomów trudności wraz z wyjaśnieniem najważniejszych różnic pomiędzy nimi.
 5. Multiplayer / Tryb online - Na stronie odpowiadamy na pytanie czy w grze Hitman 3 dostępne są tryby wieloosobowe. Dowiesz się również czy granie w Hitman 3 jest możliwe wyłącznie będąc online i zalogowanym do serwera gry.
 6. Aparat i tryb fotograficzny - Na stronie znajdziesz informacje jak robić zdjęcia w grze Hitman 3 oraz jakie główne zastosowania ma aparat (mogą się one zmieniać w zależności od zaliczanej misji).
 7. Hitman VR - Przygotowaliśmy informacje jakie gogle rzeczywistości wirtualnej wspierane są przez grę Hitman 3 oraz jakie etapy można rozgrywać w trybie VR.
 8. Kody do sejfów i zamków - Na stronie jest zestawienie różnorakich kombinacji i kodów do sejfów i zamków elektronicznych. Możesz dzięki temu zdobywać różnorakie przedmioty questowe, sekrety i znajdźki.

Hitman 3: FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z eksploracją map, pozostawaniem w ukryciu i skutecznym eliminowaniem celów misji w grze Hitman 3.

 1. Monitoring - jak wyłączać? - Jest to istotna wiedza jeśli Agent 47 zostanie nagrany przez jedną z kamer ochrony. Odnalezienie pomieszczenia monitoringu i sabotowanie nagrań pozwala pozbyć się obciążających dowodów.
 2. Przeciwnik - jak otruć? - W Hitman 3 jest wiele możliwości zatruwania przeciwników. Agent 47 może przede wszystkim używać trutki (śmiertelnej lub nie), aczkolwiek z zatruciem mogą też być powiązane specjalne warianty zabójstw.
 3. Ciała - jak się pozbyć? - Na stronie znajdziesz informacje jak pozbyć się ciała celu misji lub osoby postronnej. To ważny temat, którego zignorowanie może doprowadzić do wszczęćia alarmu lub do obniżenia noty za ukończenie misji.
 4. Snajperka - jak zabrać na misję? - Na stronie zamieściliśmy wyjaśnienie w jaki sposób można zabrać ze sobą karabin snajperski na misję lub dostarczyć go do jednej ze skrytek. Dowiesz się też jak można odblokować karabin snajperski z tłumikiem.
 5. Zamek - jak otworzyć? - Agent 47 może natrafiać na zamknięte drzwi i pojemniki. Na stronie wyjaśniamy jak korzystać z wytrychów oraz urządzeń do otwierania zamków elektronicznych i czy są jakieś alternatywne metody otwierania przejść.
 6. Przebranie - jak zmienić? - Na stronie znajdziesz wyjaśnienie jak wyruszyć na misję w gotowym przebraniu, a także jak przedstawia się temat pozyskiwania nowych przebrań w trakcie eksploracji mapy.
 7. Skróty - jak odblokowywać? - Na stronie opisaliśmy na jakich zasadach działa debiutująca w grze Hitman 3 mechanika odblokowywania skrotów na mapach i jak skutecznie można z niej korzystać żeby ułatwiać sobie rozgrywkę.
 8. Zapisanie stanu gry - jak? - Wyjaśniamy w jaki sposób tworzone są manualne i automatyczne zapisy stanu gry. Dowiesz się też w jakich okolicznościach sejwowanie może być ograniczone lub całkowicie zablokowane.
 9. Najlepsze nagrody mistrzostw - które? - Opracowaliśmy zestawienie najbardziej przydatnych przedmiotów zdobywanych dzięki mistrzostwom misji. Są to m.in. karabin snajperski, trucizna i wytrych.

Hitman 3: Platynowe trofeum

Hitman 3 jest pierwszą grą z trylogii World of Assassination oferującą możliwość odblokowania platynowego trofeum (w Hitmanie 1 i Hitmanie 2 można było jedynie odblokować 100% osiągnięć i nie było opcji zdobycia platyny). Podstawowy zestaw osiągnięć w grze Hitman 3 to 48 trofeów (1 platynowe, 1 złote, 16 srebrnych, 30 brązowych).

Autorzy przygotowali ponadto trzy dodatkowe zestawy trofeów powiązanych z dwoma poprzednimi częściami serii i ich dodatkami. Stare etapy można ponownie przechodzić w grze Hitman 3 (dzięki ich zaimportowaniu lub dokupieniu). Łącznie możliwe jest odblokowanie 84 trofeów (zawartości gry Hitman 3 oraz zawartości gier Hitman 1 i Hitman 2). Wszystkie trofea bardzo szczegółowo opisaliśmy w naszym poradniku trofeowym. Trudniejsze osiągnięcia omówiliśmy na osobnych stronach:

 1. Trofeum Family Feud
 2. Trofeum Bird Art
 3. Trofeum Last Call
 4. Trofeum Ripe for the Picking
 5. Trofeum Keep Your Eyes Peeled
 6. Trofeum Bullet Train

Hitman 3: Wymagania sprzętowe PC

 1. Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 4. DirectX: 12
 5. Miejsce na dysku: 80 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Więcej informacji m.in. o zalecanych wymaganiach Hitman 3, wsparciu dla technologii ray tracing oraz ilości miejsca na hdd po zainstalowaniu map z gier Hitman i Hitman 2 znajdziesz na stronie Wymagania sprzętowe.

Hitman 3: Przeniesienie postępów z Hitman 2

Gra Hitman 3 pozwala na zaimportowanie profilu gracza oraz map misji z gier Hitman 1 i Hitman 2. Są to dość skomplikowane procesy i z tego powodu opisaliśmy je krok po kroku na osobnych stronach naszego poradnika:

 1. Przeniesienie postępów do Hitman 3 - Chodzi tu o przeniesienie profilu gracza, a więc informacji m.in. poziomie doświadczenia, zaliczonych wyzwaniach czy odblokowanych nagrodach rzeczowych.
 2. Import starych lokacji do Hitman 3 - Wyjaśniamy jak zagrać w grze Hitman 3 w misje rozgrywające się w lokacjach z gier Hitman 1 i Hitman 2.

Hitman 3: Platformy sprzętowe - na czym zagram?

Hitman 3 ukaże się na następujące platformy sprzętowe:

 1. PC
 2. PS4
 3. PS5
 4. Xbox One
 5. Xbox Series S i Xbox Series X

Dodatkowe informacje:

 1. Wersja na PC przez 1 rok będzie tytułem ekskluzywnym sklepu Epic Games Store. Oznacza to, że Hitman 3 w wersji na komputery osobiste do stycznia 2022 roku do zakupienia będzie wyłącznie w EGS. Dopiero w styczniu 2022 gra ewentualnie będzie mogła pojawić się na Steam i w innych sklepach.
 2. Planowane jest również wydanie gry Hitman 3 na konsolę Nintendo Switch. Premiera wersji na Switcha będzie miała miejsce później. Prowadzenie rozgrywki na Nintendo Switch ma odbywać się z wykorzystaniem chmury, a więc wymagane będzie dysponowanie szybkim i stabilnym łączem internetowym.
 3. Gra Hitman 3 oferowana jest również na platformie streamingowej Google Stadia (wraz z dwoma pozostałymi odsłonami). Jej użytkownicy mogą rozpocząć zmagania w tym samym dniu, co wszyscy pozostali gracze.

Informacje o Hitman 3 - poradnik, solucja

Autorzy : Jacek "Stranger" Hałas, Łukasz "Qwert" Telesiński

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 11 stycznia 2021, odwiedź Poradnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 21 stycznia 2021, odwiedź Opis przejścia

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.