Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hitman 3 - poradnik, solucja

Hitman 3 - poradnik, solucja

SPIS TREŚCI

Hitman 3: Multiplayer/Tryb online Hitman 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie czy gra Hitman 3 posiada tryby multiplayer (kooperacja, rywalizacja) oraz czy w trakcie przechodzenia Hitman 3 wymagane jest pozostawanie w trybie online.

Multiplayer - czy jest dostępny?

Gra Hitman 3 nie posiada żadnych trybów multiplayer i jest tytułem w całości nastawionym na rozgrywkę singleplayer - Hitman 3: Multiplayer/Tryb online - Hitman 3 - poradnik, solucja

Gra Hitman 3 nie posiada żadnych trybów multiplayer i jest tytułem w całości nastawionym na rozgrywkę singleplayer.

W Hitman 3 nie znajdziesz trybów sieciowych, które zadebiutowały w Hitman 2. Mowa tu o:

  1. Kooperacyjnej odmianie trybu Sniper Assassin - Pozwalał on na eliminowanie przeciwników z oddalonego punktu widokowego w kooperacji z drugim graczem.
  2. Rywalizacyjnym trybie zjawy (Ghost Mode) - Pozwalał on na rywalizowanie z drugim graczem o to kto jako pierwszy wyeliminuje oznaczone cele misji.

Granie w trybie online - czy jest obowiązkowe?

Hitman 3 nie jest grą always online i możliwe jest jej uruchomienie oraz prowadzenie rozgrywki w trybie offline. Granie będąc połączonym z serwerami gry jest jednak mocno rekomendowane. W przypadku rozgrywki offline nie będziesz mógł zdobywać trofeów oraz korzystać z niektórych istotnych funkcji gry:

  1. W trybie offline nie można zdobywać wyzwań.
  2. Tryb offline nie pozwala awansować na kolejne poziomy mistrzostwa lokacji i nie zdobywa się również nagród powiązanych z mistrzostwami.
  3. Będąc w trybie offline nie można porównywać swoich rezultatów z innymi graczami (leaderboards - tabele najlepszych graczy).

Ważna uwaga - Gra nie uzna ci danego wyzwania czy innej czynności za wykonane jeśli dokonałeś tego będąc w trybie offline i dopiero później przeszedłeś w trybie online. Należało tego dokonać będąc od początku zalogowanym do serwerów gry.