Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hitman 3 - poradnik, solucja

Hitman 3 - poradnik, solucja

SPIS TREŚCI

Hitman 3: Wersje gry Hitman 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje w jakich wersjach sprzedawana jest gra Hitman 3. Dowiesz się również czy Hitman 3 posiada przepustkę sezonową, czy można grać w etapy z dwóch poprzednich części (Legacy Missions) oraz czy przewidziano bonusy dla osób, który złożyły pre-order na grę.

Hitman 3: Data premiery

Gra Hitman 3 wydana zostanie 20 stycznia 2021 roku na PC (wyłącznie w sklepie Epic Games Store w ramach rocznej ekskluzywności), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X.

Data premiery jest wspólna dla wszystkich wersji gry. Posiadacze edycji Deluxe nie mogą liczyć na wcześniejszy dostęp.

Hitman 3: Edycja standardowa (Standard Edition)

Wersja ta zawiera wyłącznie podstawową grę. Jest ona sprzedawana w odmianie cyfrowej oraz pudełkowej (za wyjątkiem wydania na PC).

Hitman 3: Edycja luksusowa (Deluxe Edition)

Wersja ta jest sprzedawana w odmianie cyfrowej oraz pudełkowej (za wyjątkiem wydania na PC) - Hitman 3: Wersje gry - Hitman 3 - poradnik, solucja

Wersja ta jest sprzedawana w odmianie cyfrowej oraz pudełkowej (za wyjątkiem wydania na PC). Zawiera ona kopię gry oraz następujące bonusy pochodzące z Pakietu Luksusowego:

 1. Dodatkowe kontrakty trybu eskalacji.
 2. Nowe garnitury i unikalne przedmioty do wykorzystania w misjach.
 3. Cyfrowa ścieżka dźwiękowa - do pobrania soundtracku wymagane są połączenie z Internetem i konto IOI.
 4. Cyfrowa książka World of Hitman - do pobrania e-booka wymagane są połączenie z Internetem i konto IOI.
 5. Komentarz reżyserski - może on załączać się w trakcie wprowadzeń do misji.

Hitman 3: Season Pass

Studio IO Interactive nie przewidziało przepustki sezonowej do gry Hitman 3 i nie jest ona oferowana w edycji luksusowej. Nie jest jednak wykluczone, że gra doczeka się jakiejś płatnej zawartości wydanej po jej premierze.

Hitman 3: Pre-order - bonusy

Gra Hitman 3 oferuje bonus dla osób, które zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego. Jest to Trinity Pack, który zawiera klasyczne garnitury, teczki oraz bronie, z których można do woli korzystać w misjach.

Hitman 3: Stadia - bonusy

Studio IO Interactive przygotowało kilka unikalnych nagród dla osób, które zdecydują się zagrać we wszystkie trzy części Hitmana na platformie streamingowej Google Stadia:

 1. Zagranie w Hitmana 1 na Google Stadia odblokowuje unikalną wybuchową kaczuszkę.
 2. Zagranie w Hitmana 2 na Google Stadia odblokowuje białą walizkę.
 3. Zagranie w Hitmana 3 na Google Stadia odblokowuje sekretny strój.

Hitman 3: Lokacje z gier Hitman i Hitman 2

Hitman 3 zaoferuje możliwość zaimportowania etapów z gier Hitman (z 2016 roku) oraz Hitman 2. Pozwoli to grać we wszystkie etapy trylogii World of Assassination w ramach pojedynczego zestawu.

 1. Szczegóły przeniesienia lokacji z poprzednich gier niestety nie są jeszcze znane. Bardzo prawdopodobne jest, że wymagane będzie posiadanie fizycznej lub cyfrowej kopii Hitmana 1 i/lub Hitmana 2. Powinna też pojawić się opcja dokupienia zestawu Legacy Pack ze starymi lokacjami za dodatkową opłatą.
 2. Autorzy obiecują, że cały zestaw składający się z misji gier Hitman, Hitman 2 oraz Hitman 3 zostanie zoptymalizowany pod względem ilości miejsca zajmowanego na twardym dysku. Rozmiar "trylogii" powinien wynieść około 100 GB.
 3. Lokacje z gier Hitman oraz Hitman 2 doczekają się usprawnień graficznych wraz z przeniesieniem ich do gry Hitman 3.
 4. Wersje gry Hitman 3 na konsole PS4 i PS5 pozwolą na przechodzenie misji z Hitmana 1 i Hitmana 2 w trybie VR. Będzie to możliwe dzięki skorzystaniu z gogli rzeczywistości wirtualnej PSVR.