Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Barret Wallace - umiejętności, ataki, tank Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do Final Fantasy 7 Remake zawiera opis kolejnego towarzysza drużyny - Barreta.

Barret jest członkiem grupy Avalanche - Final Fantasy VII Remake: Barret Wallace - umiejętności, ataki, tank - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Barret jest członkiem grupy Avalanche. Jego rolą w drużynie można nazwać bycie "Tankiem". Barret to urodzony tank, ze swoimi gabarytami, potężną wytrzymałością i odpornością na obrażenia. Jest on bardzo odporny na ciosy, wytrzymały i często skupia uwagę wrogów na siebie. Atakuje wrogów z pomocą swojego potężnego działka, odciągając ich często od rannych i mniej wytrzymałych postaci.

W walce, poza bycie tankiem, jego rolą jest są m.in. ataki dystansowe. W walce będzie używał swojego działka na ręce, by ciągle strzelać we wrogów, z kolei jego niektóre specjalne ataki mogą m.in. unieruchomić wrogów, albo zadać im naprawdę duże obrażenia z dystansu. Barret jest świetną alternatywą, gdy np. walczymy z przeciwnikami, którzy latają lub wspinają się po ścianach.

W walce, dbaj o to, by Barret był zawsze żywy - to tarcza drużyny. Jest on bardziej wytrzymały niż reszta, więc jest w stanie przyjąć sporo ciosów. Możesz korzystać również z jego umiejętności magicznych, by wesprzeć drużynę w działaniach ofensywnych.