Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Burning Thighs, solucja, quest Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do Final Fantasy 7 Remake odnajdziesz opis przejścia misji pobocznej Burning Thigs, dostępnej podczas Chapter 9 - The Town that Never Sleeps.

1 - Final Fantasy VII Remake: Burning Thighs, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry
Zadanie poboczne opiera się na wykonywaniu minigry - przysiadów - Final Fantasy VII Remake: Burning Thighs, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Zadanie poboczne opiera się na wykonywaniu minigry - przysiadów. Zasady zabawy są proste - musisz naciskać odpowiednie przyciski, gdy strzałka się na nich zatrzyma. Na początku będzie pokazany diagram z przyciskami, jednak w miarę złapania rytmu, będziesz musiał naciskać bez patrzenia jaki przycisk jest obecnie wymagany. Najlepiej w miarę zapamiętywać ruch Clouda i nie spieszyć się wybitnie z naciskaniem przycisków. Zawsze idziemy tym samym rytmem - trójkąt, kółko, krzyżyk, kwadrat. Z czasem możesz coraz szybciej naciskać przyciski, więc jeśli się już "rozkręcisz" w przysiadach to po prostu naciskaj kolejne przyciski, a bardzo szybko osiągniesz duży wynik.

2 - Final Fantasy VII Remake: Burning Thighs, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry
Pierwsza runda jest banalnie łatwa do wygranej i wymaga ok - Final Fantasy VII Remake: Burning Thighs, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pierwsza runda jest banalnie łatwa do wygranej i wymaga ok. 13 przysiadów. Zakończysz w ten sposób zadanie i otrzymasz 3 mega-potions. Warto jednak ją kontynuować, bo czeka na ciebie jeden z lepszych przedmiotów w grze. Na poziomie trudności amateur musisz zrobić ok. 25 przysiadów i otrzymasz za to Luck Up Materia. Finalnie zmierzysz się z czempionem - musisz zrobić ok. 43 przysiady by wygrać. Nagrodą jest jednak Champion Belt, który daje +10% do Max HP i 5% do Strength - idealne dla Clouda i Barreta!