Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odszukaj kapitana Obo i przekonaj go, by przeprawił Jukoli | Rozdział trzeci Poradnik Syberia 3

Opuść warsztat Steinera i tą samą trasą, jaką Kate tu dotarła, wróć do tawerny (w dół uliczki, przy przecznicy w prawo, a następnie w lewo).

Rozejrzyj się za kapitanem Obo - znajdziesz go w lewym rogu knajpy (na lewo od kominka). Porozmawiaj z nim, a następnie przejdź do baru i pogadaj ze stojącą tam Sarą oraz właścicielem tawerny. Zgodnie z ich sugestią wróć do kapitana i pogawędź z nim raz jeszcze (będzie już bardziej trzeźwy). Żeby przekonać go od razu, wybieraj odpowiednie opcje dialogowe (3, 1, 3, 1, 1; osiągnięcie Zbrodnia i kara). Jeśli natomiast mężczyzna nie przystanie na propozycję Kate, musisz dostarczyć mu dodatkowy argument.

Opuść więc knajpę i za radą właściciela tawerny udaj się na prom (w lewo, w dół - wzdłuż nabrzeża i po drewnianych schodach na pokład) - Odszukaj kapitana Obo i przekonaj go, by przeprawił Jukoli | Rozdział trzeci - Syberia 3 - poradnik do gry

Opuść więc knajpę i za radą właściciela tawerny udaj się na prom (w lewo, w dół - wzdłuż nabrzeża i po drewnianych schodach na pokład).

Jednymi z licznych drzwi wejdź do nadbudówki i po wiodących w górę schodach z lewej lub prawej strony maszeruj na mostek.

Spośród leżących na blacie papierzysk (w dolnej części pomieszczenia, na wprost regału z gramofonem) zabierz (w zbliżeniu) dziennik pokładowy kapitana Obo - Odszukaj kapitana Obo i przekonaj go, by przeprawił Jukoli | Rozdział trzeci - Syberia 3 - poradnik do gry

Spośród leżących na blacie papierzysk (w dolnej części pomieszczenia, na wprost regału z gramofonem) zabierz (w zbliżeniu) dziennik pokładowy kapitana Obo. Przeczytaj zapiski (ekwipunek z dokumentami).

(Jeśli wybierzesz się na prom po dziennik przed spotkaniem z kapitanem w tawernie i do rozmowy z nim przystąpisz od razu z wiedzą na temat jego przeszłości, co wykorzystasz podczas tej konwersacji - opcja nr 2 - otrzymasz osiągnięcie Martyngał. Jest ono do zdobycia jeszcze w co najmniej dwóch późniejszych momentach gry).

Opuść prom i wędruj do tawerny, gdzie ponownie zagadnij kapitana. Tym razem Kate uda się go przekonać - po jego wyjściu również opuść knajpę i maszeruj na prom. Wejdź do nadbudówki i wespnij się na mostek - tym razem przejdź do jego górnej części, tej z kołem sterowym. Pogadaj z kapitanem. Dowiesz się, że do ładowni statku trzeba dostarczyć węgiel i otrzymasz kartkę z kodem dostępu kapitana Obo - do hangaru i dźwigu.