Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dopasuj klucz do zamka | Rozdział pierwszy | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Maszeruj w lewo, aż dojdziesz do ciemnobrązowych drzwi składających się z powyginanych ozdobnie metalowych prętów (na lewo od siedzącego w kucki pacjenta). W zbliżeniu na nie przywołaj ekwipunek i użyj otrzymanego od lekarza nietypowego klucza do wyjścia na pasującym do niego zamku po lewej. W kolejnym zbliżeniu kliknij symbolem zębatki aktywne miejsce w połowie klucza, pojawi się łamigłówka planszowa.

Dopasowywanie klucza do zamka

Musisz dopasować powyginane odnogi klucza do szczelin w zamku, najeżdżając kursorem na małe okrągłe metalowe końcówki w dole klucza, odpowiadające poszczególnym odnogom, i przeciągając te ostatnie na pasujące do ich kształtu szczeliny. Prawidłowo rozmieszczone odnogi klucza na fotce poniżej.

Kiedy okaże się, że mimo dopasowania klucza do zamka nie otwiera on drzwi, po rozmowie z lekarzem przywołaj ekwipunek, przemieść klucz na centralne miejsce i przyjrzyj mu się w zbliżeniu (klawisz z cyfrą 3) - Dopasuj klucz do zamka | Rozdział pierwszy | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Kiedy okaże się, że mimo dopasowania klucza do zamka nie otwiera on drzwi, po rozmowie z lekarzem przywołaj ekwipunek, przemieść klucz na centralne miejsce i przyjrzyj mu się w zbliżeniu (klawisz z cyfrą 3). Przesuwając kursor do prawej lub lewej krawędzi ekranu, spowoduj obracanie się klucza wokół własnej osi, tak by widoczny stał się otwór w jego dolnej części. Sprawdź sam dół klucza, a potem ów otwór, znajdujący się nieco wyżej - Kate upewni się, że klucz jest niekompletny.

Zostało jeszcze 41% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie