Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dostarcz jod do śluzy i przegoń nietoperze | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

W śluzie Oskar zostanie poddany procesowi dekontaminacji, w trakcie którego okaże się, że potrzebna do jego prawidłowego przeprowadzenia ilość jodu jest niewystarczająca. Automat czeka zatem kwarantanna.

Jako Kate, nie chcąc rozstać się z przyjacielem, musisz dostarczyć jod do śluzy - jeśli nie masz przy sobie glonów, biegnij schodami w dół i przez tory dotrzyj na przeciwległy peron, gdzie przejściem obok stanowiska kowala dostań się poziom niżej. Glony rosną nieopodal schodków (na lewo od nich).

Jeśli masz już glony (od poprzedniej wizyty w tamtym miejscu), przybliż widok na wnękę na prawo od wejścia do śluzy - Dostarcz jod do śluzy i przegoń nietoperze | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Jeśli masz już glony (od poprzedniej wizyty w tamtym miejscu), przybliż widok na wnękę na prawo od wejścia do śluzy. Do pojemnika z jodem włóż glony, po czym zamknij wnękę, unosząc w górę (odpowiedni ruch myszką) jej pokrywę (aktywny punkt w dole wnęki). Po chwili Oskar dołączy do Kate - porozmawiaj z nim.

Zejdź po schodach na peron, przejdź przez tory na drugą stronę - do stanowiska kowala. Kliknij leżącą na blacie zapalniczkę, by Kate mogła zapalić pochodnię.