Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przywróć zasilanie w parku rozrywki | Rozdział piąty | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Zejdź z podestu na dziobie i skieruj się do wyjścia z promu. Po trapie przejdź na pomost i maszeruj nim w prawo. Kiedy dojdziesz do miejsca, w którym pomost jest zawalony, zejdź na plażę po połamanych deskach prowadzących w dół. Wędruj w prawo, aż zobaczysz drewniany domek na palach - skieruj się do niego.

Wespnij się po drabinie i idź tarasem wokół domku (w lewo) - Przywróć zasilanie w parku rozrywki | Rozdział piąty | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Wespnij się po drabinie i idź tarasem wokół domku (w lewo). Przy następnej ścianie znajdziesz oparty o nią hak teleskopowy, który zabierz. Zejdź po drabinie i tą samą trasą wróć na pomost przy promie.

W zbliżeniu przyjrzyj się zwisającym ze słupa kablom (obok stojącego na pomoście Bourutha) - Przywróć zasilanie w parku rozrywki | Rozdział piąty | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

W zbliżeniu przyjrzyj się zwisającym ze słupa kablom (obok stojącego na pomoście Bourutha). Zrzuć je na pomost znalezionym przed chwilą hakiem (aktywny punkt na rurze, przez którą przewieszone są kable). Porozmawiaj z Bouruthem oferującym swoją pomoc.

Wejdź na prom i wybierz się do maszynowni. Maszeruj na pomost, przy którym znajduje się pulpit zawiadujący lodołamaczem, a dalej po prawej wajcha od zasilania na statku, które na życzenie kapitana Kate wyłączyła podczas starcia z krakenem. Przywróć je teraz.