Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przepędź mechaniczne psy | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Niestety, zwabione hałasem przybiegły mechaniczne psy i uniemożliwiają Oskarowi opuszczenie pojazdu. Musisz je jakoś przepędzić.

Manewrowanie armatką wodną

Po krótkiej drabince zejdź poziom niżej i zainteresuj się armatką wodną. W zbliżeniu na dolny łańcuch wyjmij (ruch myszką w dół) zatyczkę z pompy, w zbliżeniu na górny odblokuj (ruch myszką w dół) wał korbowy. Zmień perspektywę, tak by była widoczna druga strona wału i w zbliżeniu na niego ruchem myszki w lewo odwiń nieco nawinięty na wał wąż - ten automatycznie wskoczy do otworu w pompie.

Teraz w zbliżeniu na pokrętło na pompie (powyżej wetkniętego w nią węża) zakręć nim (odpowiedni ruch myszką) do oporu w prawo, po czym kliknij uchwyt na armatce - Przepędź mechaniczne psy | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Teraz w zbliżeniu na pokrętło na pompie (powyżej wetkniętego w nią węża) zakręć nim (odpowiedni ruch myszką) do oporu w prawo, po czym kliknij uchwyt na armatce.

Zejdź z wozu strażackiego i wróć do budynku stacji metra - w głąb ekranu i w lewo. Zbiegnij po schodach i wejdź do śluzy (po lewej). Zamknij jej drzwi czerwonym przyciskiem na ścianie (na prawo od otwartych drzwi śluzy).