Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdobądź miernik napromieniowania | Rozdział piąty | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Porozmawiaj z Kurkiem o zaistniałej sytuacji, a następnie zejdź z podestu na dziobie i maszeruj do nadbudówki, a z niej na mostek. Ze stacyjki kolumny, stojącej na lewo od koła sterowego, wyciągnij (w zbliżeniu) klucz do Kryształu.

Wróć na dziób i zainteresuj się mechanizmem znajdującym się na wprost rozbitego przez Kate reflektora (z tej perspektywy widać tylko jego okrągłą górną, nieco podrdzewiałą, część). To automat do gogli wykrywających promieniowanie.

Obsługa automatu z goglami

W widoku na przód automatu i w zbliżeniu na jego dolną część przesuń w dół (odpowiedni ruch myszką) pokrywę pojemnika - okaże się pusty - Zdobądź miernik napromieniowania | Rozdział piąty | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

W widoku na przód automatu i w zbliżeniu na jego dolną część przesuń w dół (odpowiedni ruch myszką) pokrywę pojemnika - okaże się pusty. Przyjrzyj się zatem lewemu bokowi automatu. W zamek znajdujący się w okrągłej podstawie dźwigni (w zbliżeniu) wsuń klucz do Kryształu i przekręć go w prawo (odpowiedni ruch myszką), po czym pociągnij za dźwignię (odpowiedni ruch myszką). Gogle ochronne wpadną do pojemnika na dole - wyjmij je (w zbliżeniu).