Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnajdź doktor Olgę | Rozdział pierwszy | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Opuść gabinet Zamiatina i skieruj się w dół korytarza - następne drzwi po prawej to gabinet doktor Olgi. Otwórz je i wejdź do środka - Kate uda się podsłuchać rozmowę lekarki, zanim ta gdzieś zniknie.

Rozejrzyj się po pustym gabinecie - Odnajdź doktor Olgę | Rozdział pierwszy | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Rozejrzyj się po pustym gabinecie. Przede wszystkim zainteresuj się stojącym na biurku monitorem. W zbliżeniu przejrzyj dostępną korespondencję (by otwierać kolejne maile, ustawiaj kursor tak, aby dany dokument znalazł się w centrum ikony w kształcie obręczy) - z pewnym pułkownikiem, z niejakim Cantinem, poszukującym Kate detektywem z USA, oraz z doktorem Mangolingiem. Na koniec kliknij opcję "Quit" (na fioletowym polu u dołu po lewej) i porozmawiaj ze wspomnianym detektywem.

Teraz na chwilę wróć do doktora Zamiatina, by poruszyć z nim raz jeszcze temat doktor Olgi (potrzebne do osiągnięcia). Następnie ponownie udaj się do gabinetu lekarki.

Zwróć uwagę na stojącą przy ścianie zbroję oraz wiszący na lewo od niej uchwyt. W zbliżeniu pociągnij za tenże uchwyt (odpowiedni ruch myszką), a odsunie się zasłona, ujawniając wysadzaną kolorowymi kamieniami tarczę. W kolejnym zbliżeniu przyjrzyj się rękojeści miecza.

Układanie obrazka z obręczy na mieczu

Najpierw odblokuj trzy metalowe obręcze, odciągając przytrzymujące je bolce (z lewej strony każdej obręczy) w lewo i w górę (trzeba wykonać stosowny ruch myszką) - Odnajdź doktor Olgę | Rozdział pierwszy | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Najpierw odblokuj trzy metalowe obręcze, odciągając przytrzymujące je bolce (z lewej strony każdej obręczy) w lewo i w górę (trzeba wykonać stosowny ruch myszką). Teraz, obracając kolejno owe obręcze, ustaw za ich pomocą następne trzy obręcze, znajdujące się poniżej (każda metalowa obręcz przesuwa odpowiadającą jej obręcz ze wzorem) tak, by dolne obręcze utworzyły obrazek widoczny na fotce powyżej. Ostrze miecza wysunie się z postumentu, w którym jest częściowo schowane - spójrz na jego dolną część: ma taki sam układ kolorowych kamieni jak tarcza. Wyjdź ze zbliżenia na ostrze, podejdź do tarczy, przybliż widok na nią i obracając (poziomym ruchem myszką) zdobiące ją kamienie, ustaw je takimi kolorami w swoją stronę, by zgadzały się z kolorami kamieni na mieczu: u góry niebieski, po lewej zielony, a pod nim czerwony, po prawej niebieski, a pod nim czerwony.

Odsłoni się przejście - wejdź w nie i dotrzyj do windy. Kliknij przyciski w ścianie - Kate zjedzie do podziemi. Zrób parę kroków przed siebie - bohaterce uda się podejrzeć niecne poczynania doktor Olgi i doktora Mangolinga.