Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skorzystaj z łodzi i dołącz do Jukoli | Rozdział pierwszy | Solucja Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Kiedy tamci odejdą, cofnij się pod samą ścianę (w kierunku łódki) - po tej stronie kanału znajdziesz oparty o beczki pusty kanister, który zabierz - Skorzystaj z łodzi i dołącz do Jukoli | Rozdział pierwszy | Solucja Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Kiedy tamci odejdą, cofnij się pod samą ścianę (w kierunku łódki) - po tej stronie kanału znajdziesz oparty o beczki pusty kanister, który zabierz. Maszeruj z powrotem (cały czas przed siebie), a dotarłszy do mostku, przejdź po nim na drugą stronę kanału. Na wprost mostku (przy drabinie) leży na skrzynkach metalowa beczka - w zbliżeniu sprawdź jej zawartość (kwas solny), po czym użyj na jej kurku (w dole beczki) kanistra, by napełnić go tą żrącą cieczą.

Maszeruj dalej tą stroną kanału (w kierunku łódki) - po drodze możesz spróbować zakręcić kurek przy wielkim zbiorniku, z którego wylewa się zatruwająca wodę ciecz, ale Kate nie będzie mieć dość siły.

Dotarłszy do łódki, w zbliżeniu polej kwasem z kanistra zwisający z pachołka łańcuch - bohaterce uda się odcumować łódź i opuścić teren szpitala - Skorzystaj z łodzi i dołącz do Jukoli | Rozdział pierwszy | Solucja Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Dotarłszy do łódki, w zbliżeniu polej kwasem z kanistra zwisający z pachołka łańcuch - bohaterce uda się odcumować łódź i opuścić teren szpitala.