Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Uruchom lodołamacz | Rozdział czwarty | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Przed wejściem na prom podczas pożegnania z Sarą dostaniesz od niej jej szal. Znalazłszy się na mostku, porozmawiaj z kapitanem o kolejnym problemie. Trzeba rozprawić się z ze skutą w tym miejscu lodem powierzchnią jeziora, uniemożliwiającą dalszy rejs. Opuść mostek schodami po lewej. Przejdź na drugi koniec nadbudówki i prowadzącymi w dół schodami po lewej zejdź do maszynowni.

Tam kolejnymi schodami po lewej zejdź z podestu (w prawo) i znajdującymi się zaraz naprzeciwko niewysokimi schodkami wejdź na kolejny podest, w centrum którego mieści się pulpit sterujący lodołamaczem - Uruchom lodołamacz | Rozdział czwarty | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Tam kolejnymi schodami po lewej zejdź z podestu (w prawo) i znajdującymi się zaraz naprzeciwko niewysokimi schodkami wejdź na kolejny podest, w centrum którego mieści się pulpit sterujący lodołamaczem. Przyjrzyj się mu.

Obsługa lodołamacza

W zbliżeniu zakręć do oporu w lewo (odpowiedni ruch myszką) kierownicą po prawej, następnie unieś przezroczystą pokrywę nad mieszczącym się poniżej kierownicy guzikiem (ruch myszką w górę) i wciśnij tenże guzik - kiedy po kilku próbach wrzucenia biegów po lewej odezwie się kapitan z mostku, porozmawiaj z nim przez tubę po lewej. Obo udzieli Kate instrukcji.

A zatem trzeba kolejno i dość płynnie wykonać następujące manewry (o ile masz już za sobą zakręcenie kierownicą i uniesienie pokrywy guzika - wystarczy to zrobić raz na samym początku): nacisnąć guzik po prawej, przesunąć (odpowiedni ruch myszką) dźwignię od biegów (po lewej) na 1, pociągnąć w dół ( - Uruchom lodołamacz | Rozdział czwarty | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

A zatem trzeba kolejno i dość płynnie wykonać następujące manewry (o ile masz już za sobą zakręcenie kierownicą i uniesienie pokrywy guzika - wystarczy to zrobić raz na samym początku): nacisnąć guzik po prawej, przesunąć (odpowiedni ruch myszką) dźwignię od biegów (po lewej) na 1, pociągnąć w dół (odpowiedni ruch myszką) wajchę pośrodku, przesunąć (odpowiedni ruch myszką) dźwignię od biegów na 3, a następnie (odpowiedni ruch myszką) na 2. (Jeśli się to nie uda od razu, trzeba całą tę sekwencję powtarzać do skutku - aż Kate przebije się promem przez lód, jeśli natomiast uda się za pierwszym podejściem, otrzymasz osiągnięcie Lodołamacz).