Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnajdź i uwolnij Kurka | Rozdział trzeci | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Dotarłszy niemal pod sam szpital, przez otwartą bramę wejdź na dziedziniec. Zauważ po lewej wojskowy helikopter.

Przejdź za niego - by widoczny stał się drugi bok maszyny - i wejdź do środka - Odnajdź i uwolnij Kurka | Rozdział trzeci | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Przejdź za niego - by widoczny stał się drugi bok maszyny - i wejdź do środka. Idź w lewo, na sam koniec pojazdu, i pogrzeb w stojącej tam sporej skrzyni. Przełóż część rzeczy, by dostać się do leżącej w prawym dolnym rogu krótkofalówki. Zabierz ją.

Opuść helikopter i skieruj się do budynku szpitala. Kiedy Kate ukryje się za filarem, użyj na żołnierzach w recepcji zwiniętej z helikoptera krótkofalówki (osiągnięcie Pułkowniku, czy pan mnie słyszy?). Gdy mężczyźni opuszczą parter budynku, przejdź w korytarz z pokojami doktora Zamiatina i doktor Olgi (na lewo od recepcji, patrząc z perspektywy drzwi wejściowych).

Po rozmowie z Zamiatinem (osiągnięcie Kasandra - o ile poprzednio, po przeczytaniu maili doktor Olgi, podjęta została jeszcze jedna próba przekonania dyrektora szpitala co do prawdziwego oblicza Jefimowej) i Steinerem udaj się do pokoju Olgi. Zastaniesz tam Kurka, niestety, przewodnik Jukoli okaże się nieprzytomny - zahipnotyzowany przez wahadełko i pod wpływem środków odurzających - musisz poradzić sobie z obydwoma tymi problemami.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie