Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Znajdź lekarza | Rozdział pierwszy | Opis przejścia Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Skieruj się w lewo - miń dwóch rozmawiających pacjentów przy fontannie, kolejnego, stojącego samotnie przy drzwiach oraz dwóch mężczyzn w białych kitlach. Wejdź do pomieszczenia na lewo od nich (na drzwiach wisi tabliczka z nazwiskiem doktora Mangolinga). Porozmawiaj ze znajdującym się w środku lekarzem. W trakcie badania wykrywaczem kłamstw wybieraj odpowiedzi wedle uznania (choć jeśli chcesz zdobyć osiągnięcie Lot nad kukułczym gniazdem, nie pozwól, by bohaterka minęła się z prawdą - opcje: 1, 1, 1 lub 3, 1, 1 lub 3). Kiedy po skończonym teście lekarz powie, że rzeczy Kate są w komodzie, podejdź do wąskiej dość wysokiej szafki stojącej w rogu za biurkiem.

W zbliżeniu wysuń drugą szufladę, przeciągając myszką w dół, i zabierz leżące w niej ubrania - Znajdź lekarza | Rozdział pierwszy | Opis przejścia Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

W zbliżeniu wysuń drugą szufladę, przeciągając myszką w dół, i zabierz leżące w niej ubrania. Opuść pokój.

Jeśli chcesz, zajrzyj do salki zaraz za gabinetem doktora Mangolinga (błękitne metalowe ozdobne drzwi) i porozmawiaj z dwoma najstarszymi w klinice pacjentami (potrzebne do osiągnięcia).