Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Napełnij zbiorniki wodne na Krysztale | Rozdział trzeci | Solucja Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Otrzymawszy od kapitana kolejne zadanie, wejdź na pokład Kryształu, żeby najpierw podłączyć dopływ wody.

Na prawo od wejścia, obok zamkniętego już włazu ładowni, znajduje się teraz koniec zwężającej się ku dołowi zielonej rury - Napełnij zbiorniki wodne na Krysztale | Rozdział trzeci | Solucja Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Na prawo od wejścia, obok zamkniętego już włazu ładowni, znajduje się teraz koniec zwężającej się ku dołowi zielonej rury. Przybliż widok na zwisający z niej miękki wąż. Zacznij od przesunięcia w prawo (odpowiedni ruch myszką) wajchy przy krótkiej rurze wystającej z pokładu. Następnie chwyć końcówkę luźnego węża i wetknij ją do owej rury (odpowiedni ruch myszką). Na koniec zabezpiecz wąż przed wysunięciem się z rury, przekładając wajchę z powrotem w lewo.

Opuść prom i skieruj się do stojącej obok metalowej wieży ze zbiornikiem z wodą na szczycie - Napełnij zbiorniki wodne na Krysztale | Rozdział trzeci | Solucja Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Opuść prom i skieruj się do stojącej obok metalowej wieży ze zbiornikiem z wodą na szczycie. Wdrap się po prowadzącej na górę drabinie i przesuń znajdującą się z lewej strony zbiornika (pod wychodzącą z niego rurą) wajchę w dół.

Zejdź z wieży i wróć na prom. Przejdź do nadbudówki, a stamtąd na mostek, gdzie kapitan stoi przy kole sterowym. Porozmawiaj z nim - okaże się, że po swoim niesławnym rejsie z automatami cisnął do wody kluczyk do zapłonu. Musisz rozwiązać ten problem.