Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Syberia 3 - poradnik do gry

Syberia 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnajdź wskazówki pozostawione przez poprzednią karawanę | Solucja Syberia 3 Poradnik Syberia 3

Dotarłszy wraz z Jukolami pod stadion, zrób kilka kroków w prawo, a pojawi się Bouruth, który wskaże Kate jej jurtę i wspomni, że czekają na nią Ayawaska i Kurk. By z nimi pogadać, od swojej jurty maszeruj w lewo, w stronę wielkiego ogniska - szamankę i przewodnika znajdziesz stojących przy namiocie z imponującym rogatym totemem. Porozmawiaj z nimi, a dowiesz się o ukrytej świątyni Jukoli, wejście do której trzeba dopiero odnaleźć.

(Jeśli chcesz zdobyć osiągnięcie Odrobina czułości na co dzień, a masz już za sobą dwukrotne pogłaskanie strusia: w wielkim namiocie obozowiska Jukoli nieopodal Valsemboru za dnia i w nocy, poszukaj trzeciego strusia, skorego do pieszczot. Idąc od swojej jurty zgodnie z ruchem wskazówek zegara, obejdź fragment ogrodzenia, za którym pasą się strusie, chętnego do pogłaskania znajdziesz wśród tych stojących poza ogrodzeniem - jest to trzeci od jurty Kate, wliczając w to również "jej" strusia).

Poszukiwania rozpocznij od zlokalizowania cmentarza, na którym pochowani są uczestnicy poprzedniej pielgrzymki ze strusiami. Od miejsca, gdzie stoi Kurk, wędruj w górę ekranu, w stronę wielkiego budynku o wyblakłym ceglastym kolorze - nie wchodź jednak przez otwartą bramę na wprost, nad którą wisi plakat.

Wejdź natomiast przez zamkniętą bramę tuż obok (po prawej) - zaraz za nią jest kolejna (po prawej), ale ją też na razie zignoruj - Odnajdź wskazówki pozostawione przez poprzednią karawanę | Solucja Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Wejdź natomiast przez zamkniętą bramę tuż obok (po prawej) - zaraz za nią jest kolejna (po prawej), ale ją też na razie zignoruj.

Udaj się za to znajdującą się naprzeciwko niej ścieżką między drzewami - wiodącą w górę - Odnajdź wskazówki pozostawione przez poprzednią karawanę | Solucja Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Udaj się za to znajdującą się naprzeciwko niej ścieżką między drzewami - wiodącą w górę.

Idź cały czas tak, jak ona prowadzi, aż dotrzesz do porzuconych drewnianych domków i nagrobków (napisy na których można odczytać w zbliżeniu) - Odnajdź wskazówki pozostawione przez poprzednią karawanę | Solucja Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Idź cały czas tak, jak ona prowadzi, aż dotrzesz do porzuconych drewnianych domków i nagrobków (napisy na których można odczytać w zbliżeniu). W centrum tego miejsca znajduje się coś w rodzaju kamiennego pomnika (przypominającego trochę fontannę) - od niego skieruj się w lewo.

Tak trafisz pod najwyraźniej zamieszkany domek - wejdź do środka - Odnajdź wskazówki pozostawione przez poprzednią karawanę | Solucja Syberia 3 - Syberia 3 - poradnik do gry

Tak trafisz pod najwyraźniej zamieszkany domek - wejdź do środka. Po chwili pojawi się jego lokatorka - porozmawiaj z nią. W efekcie otrzymasz dziennik przewodnika poprzedniej karawany Jukoli - jukolski manuskrypt.