Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Forest - poradnik do gry

The Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Forest: Dekoracje The Forest poradnik

W tej zakładce znajdziesz budynki czysto dekoracyjne. - The Forest: Dekoracje - The Forest - poradnik do gry
W tej zakładce znajdziesz budynki czysto dekoracyjne.

Zakładka Decorations zawiera, jak nietrudno się domyślić, obiekty czysto dekoracyjne - choć i tutaj znajduje się kilka bardzo użytecznych konstrukcji, które znacząco ułatwić mogą rozgrywkę. W tej kategorii znajdziesz następujące konstrukcje:

 1. Deer Skin Decoration - dekoracja ze skóry jelenia, którą kładzie się na ziemi. Pełni wyłącznie funkcję dekoracyjną.
 2. Rabbit Fur Decoration - taka sama funkcja, jak obiekt powyżej.
 3. Skull Lamp - jedna z najbardziej użytecznych konstrukcji w całej grze. Kościana lampa zapewnia permanentne źródło światła - nie gaśnie, nie trzeba go odpalać na nowo, idealnie sprawdza się wewnątrz budynków. Pamiętać należy jednak, iż nie daje ona ciepła (jak ognisko).
 4. Ceiling Skull Lamp - wariacja opisanego wyżej obiektu, z tym, iż lampa ta montowana jest na suficie. Zapewnia sporo światła, jednak nie można się przy niej ogrzać.
 5. Bone Chandelier - żyrandol z kości, który działa na takiej samej zasadzie, jak dwa poprzednie obiekty, jest jednak znacznie kosztowniejszy. Nie zapewnia ciepła.
 6. Decorative Skull - kij, na którym umocowana jest czaszka, który następnie zawiesić można na ścianie. Pełni wyłącznie funkcję dekoracyjną.
 7. Head Trophy - wieszak na trofeum. Wystarczy umocować go na ścianie, a następnie powiesić na nim głowę jednego ze zwierząt. Wraz z wersją 1.0, na wieszaku powiesić można także głowy mutantów.
 8. Wall Weapon Rack - wieszak na broń. Można tutaj zamocować i przechowywać jedną broń. Wieszak mocuje się na ścianie.
 9. Ground Weapon Holder - stojak na broń, gdzie można zamocować i przechowywać jedną broń. Obiekt ustawić można wyłącznie na ziemi.
 10. Wall Planter - doniczka, którą zawiesić można na ścianie, a następnie uprawiać w niej Aloe i Coneflower. Nie można posiać tutaj jagód (Blueberries) i uprawiać można jedynie dwie rzeczy na raz.
 11. Stick Frame - ramka zrobiona z patyków, która służy wyłącznie jako dekoracja. Można w niej umieścić rysunki Timmy'ego.
 12. Bone Frame - drugi rodzaj ramki, spełniający taką samą funkcję, z tym, iż wykonany z kości.