Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Forest - poradnik do gry

The Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Forest: Domek na drzewie The Forest poradnik

Elevated Structures w The Forest to nic innego jak wszelkiego rodzaju domki na drzewie, które uniemożliwiają mutantom i kanibalom atak.

Zakładka Elevated zawiera konstrukcje umieszczane nad ziemią. - The Forest: Domek na drzewie - The Forest - poradnik do gry
Zakładka Elevated zawiera konstrukcje umieszczane nad ziemią.

W tej zakładce znajdziesz konstrukcje, które wznosi się na podwyższeniu - na drzewach bądź platformach - przez co są one nieosiągalne dla kanibali. Jednakże, mogą bardzo łatwo paść łupem mutantów - te bez większych problemów są w stanie powalić drzewo, zsyłając znajdującą się na nim konstrukcję z hukiem w dół. Do tej kategorii należą następujące konstrukcje:

  1. Tree House - klasyczny domek na drzewie, wewnątrz którego można spać i zapisać grę. Musi być umieszczony na drzewie. Jeśli drzewo zostanie ścięte / powalone, budynek zostanie zniszczony.
  2. Alpine Tree House - alternatywna wersja budynku opisanego wyżej, który różni się zasadniczo wyglądem. Instalowana jest na drzewie.
  3. Tree Platform - platforma, którą zainstalować można na drzewie. Wykorzystywana do mocowania Tree Bridge.
  4. Tree Bridge - most mocowany pomiędzy Tree Platform. Zapewnia ochronę przed kanibalami (ci nie są w stanie dostać się na górę) i umożliwia bezpieczne przemieszczanie się nad ziemią.