Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Forest - poradnik do gry

The Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Forest: Mury obronne, zasieki, katapulty The Forest poradnik

Konstrukcje obronne w The Forest pozwalają naszpikować Twoją bazę kolcami i uzbroić w katapultę.

Budynki służące do ograniczania ruchu kanibali i mutantów. - The Forest: Mury obronne, zasieki, katapulty - The Forest - poradnik do gry
Budynki służące do ograniczania ruchu kanibali i mutantów.

Zakładka Defense zawiera konstrukcje, których jedynym celem jest zatrzymanie ruchu kanibali i mutantów i powstrzymanie ich przed wtargnięciem do wnętrza bazy gracza. W tej zakładce znajdziesz następujące konstrukcje:

  1. Defensive Wall - bardziej zaawansowana konstrukcja ochronna, która wyglądem przypomina palisadę. Wrogowie nie będą w stanie przeskoczyć nad tym murem - zniszczyć mogą go jedynie mutanci. Pamiętać należy o dwóch rzeczach - spadające drzewa są w stanie zniszczyć fragment muru, a wewnątrz strefy ogrodzonej ze wszystkich stron tym typem muru nie będą odradzać się zwierzęta.
  2. Defensive Wall Reinforcement - wzmocnienie do powyższej budowli, które zwiększa odporność (punkty zdrowia) Defensive Wall o 40%.
  3. Defensive Spikes - pozwala stworzyć ścianę z kolców, która jest w stanie zatrzymać ruch każdego przeciwnika. Należy jednak pamiętać, iż kolce nie zapewniają ochrony przed widokiem innych kanibali - mogą oni łatwo dostrzec postać gracza i wysłać grupę uderzeniową.
  4. Catapult - katapulta nie jest, co prawda, murem obronnym, do obrony się jednak przydaje. Pozwala wystrzeliwać umieszczoną w niej amunicję we wrogów, powodując dotkliwe straty.