Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Forest - poradnik do gry

The Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Forest: Meble The Forest poradnik

Zakładka Furniture zawiera meble, które w głównej mierze pełnią aspekt dekoracyjny. - The Forest: Meble - The Forest - poradnik do gry
Zakładka Furniture zawiera meble, które w głównej mierze pełnią aspekt dekoracyjny.

Zakładka Furniture zawiera konstrukcje służące w głównej mierze do dekorowania bazy, choć część z nich posiada też bardzo użyteczne funkcje. Do tej grupy należą następujące konstrukcje:

  1. Bench - prosta ławka, na której można usiąść i zregenerować utraconą energię (w podobny sposób jak podczas jedzenia czy spania).
  2. Bed - łóżko, bez którego nie obędziesz się we własnoręcznie zbudowanej bazie. Pozwala zapisywać rozgrywkę i regenerować zdrowie i energię poprzez sen.
  3. Table - konstrukcja czysto dekoracyjna, która nie spełnia w sumie żadnej innej funkcji.
  4. Small Table - mały stolik, który różni się od pełnowartościowego stołu jedynie wielkością.
  5. Chair - krzesło, które posiada te same funkcje, co ławka (Bench). Można tutaj odpocząć, regenerując utraconą energię. Krzesło zajmuje mniej miejsca, niż ławka, jednak jest znacznie kosztowniejsze w budowie.
  6. Bone Chair - kościane krzesło, które spełnia te same funkcje co krzesło normalne (Chair), wymaga jednak sporo kości do budowy.
  7. Fireplace - kominek, który sam w sobie jest jedynie dekoracją. Wewnątrz ustawionego kominka można postawić proste ognisko, by dodać mu trochę klimatu i użyteczności (można będzie przyrządzać tam posiłki i się ogrzewać).
  8. Couch - kanapa pokryta skórą, która spełnia te same funkcje, co ławka (Bench) i krzesło (Chair), jest jednak od obu mebli bardziej kosztowna i zajmuje więcej miejsca.