Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Forest - poradnik do gry

The Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Forest: Łódki, łodzie, statki The Forest poradnik

Jak widać, z czasem gra pozwoli na wybudowanie domu na wodzie. - The Forest: Łódki, łodzie, statki - The Forest - poradnik do gry
Jak widać, z czasem gra pozwoli na wybudowanie domu na wodzie.

Zakładka Boats, jak nietrudno się domyślić, pozwala budować łodzie. Te skonstruowane mogą być na wodzie i pełnić mogą rolę środka transportu, jak i niedostępnej dla większości wrogów bazy wypadowej. W tej zakładce znajdziesz następujące konstrukcje:

  1. Small Raft - mała tratwa, którą wykorzystać można do przemierzania terenów wodnych. Jest to najszybsza metoda przemieszczania się po wodzie w grze.
  2. Large Raft - duża tratwa, która wymaga dwójki osób do operowania. Część z budynków może tutaj zostać wzniesiona, przez co konstrukcja ta może pełnić rolę mobilnej bazy wypadowej.
  3. House Boat - najogólniej rzecz ujmując, jest to po prostu pływający dom/kryjówka, wyposażony w mechanizm spania, gdzie postać spędzić może noc. Pamiętać należy jednak o tym, iż konstrukcja nie jest wyposażona w łóżko - gdy będzie potrzeba zapisania gry, trzeba będzie wybudować łóżko wewnątrz pływającego domu.
  4. Dock - dok, który wykorzystany zostać może, jako miejsce zacumowania House Boat. Można także wykorzystać go, by stworzyć most, jest to jednak dość kosztowna przyjemność.