Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Forest - poradnik do gry

The Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Forest: Jedzenie, budynki do gromadzenia żywności The Forest poradnik

Budynki z zakładki Food pozwalają produkować jedzenie i pozyskiwać wodę. - The Forest: Jedzenie, budynki do gromadzenia żywności - The Forest - poradnik do gry
Budynki z zakładki Food pozwalają produkować jedzenie i pozyskiwać wodę.

Budynki z tej zakładki służą do produkcji i/lub magazynowania pożywienia i wody. Są kluczowym elementem każdej bazy - pozwalają na stałe pozyskiwanie żywności i wody, przez co nie trzeba cały czas polegać na zbieractwie. Duża zaletą budynków w tej grupie jest ich koszt - do wzniesienia wymagają małej ilości surowców. Do tej grupy należą następujące budynki:

  1. Rabbit Cage - pozwala przechowywać i hodować zające. Jest w stanie utrzymać maksymalnie 7 osobników, a każda para tych zwierząt daje 10% szansę na urodzenie się młodego, gdy gracz postanawia się przespać.
  2. Water Collector - służy do zbierania deszczówki, którą następnie można wypić, bądź przechowywać w garnku (Old Pot) bądź bukłaku (Water Skin). Jeden z najpotrzebniejszych budynków w bazie, warto jest mieć ich kilka, by zmaksymalizować pozyskiwanie wody.
  3. Garden - budynek ten służy do tworzenia grządek, na których następnie posadzić można aloes (Aloe Vera), jeżówkę (Coneflower), jagody (Blueberries) i grzyby (tylko wewnątrz jaskiń). Kluczowy budynek, który pozwala w prosty sposób pozyskiwać surowce potrzebne do wytwarzania medykamentów.
  4. Drying Rack - miejsce służące do suszenia żywności, dzięki czemu ta się nie psuje i można ją przenosić. Suszenie zajmuje 500 sekund czasu rzeczywistego, a na uchwycie znajdować może się do 7 sztuk mięsa bądź ryb. Można także umieścić tutaj części ciała kanibali - te zmienią się w kości bądź czaszkę.