Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Forest - poradnik do gry

The Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Forest: Podstawowe budowle, ściany The Forest poradnik

W tej zakładce znajdziesz konstrukcje służące do wznoszenia budowli. - The Forest: Podstawowe budowle, ściany - The Forest - poradnik do gry
W tej zakładce znajdziesz konstrukcje służące do wznoszenia budowli.

W tej zakładce znajdziesz podstawowe konstrukcje służące do wznoszenia budowli - dają mniejsze możliwości niż elementy z grupy "Custom", są jednak łatwiejsze we wzniesieniu. Do tej grupy należą:

  1. Basic Wall - zwykły, stosunkowo niski mur. Najlepszym jego zastosowaniem jest wznoszenie budowli przypominających dom, gdyż umożliwia on budowę kilkupoziomowych konstrukcji. Uważaj jednak, gdyż mutanci mogą się po nim wdrapać - jeśli chcesz używać go w charakterze muru obronnego, ustaw przynajmniej 3 warstwy muru, jedna na drugiej, by uniemożliwić wrogowi przedostanie się przez niego.
  2. Wall with Window - jak sama nazwa wskazuje, jest to mur z oknem, a właściwie dziurą przeznaczoną na okno (nie można jednak, póki co, wytwarzać okien w grze). Sprawdza się doskonale jako fragment muru czy domu, jeśli chcesz mieć wgląd na to co dzieje się po drugiej stronie - mutanci nie są w stanie przejść przez dziurę (mogą cię jednak przez nią ranić, jeśli będziesz stać przy oknie).
  3. Wall with Door - podobnie jak w poprzednim przypadku, z tą różnicą, że mur posiada wcięcie na drzwi (podobnie jak we wcześniejszym przypadku, gra nie oferuje możliwości wzniesienia drzwi). Element ten może służyć zarówno jako wejście do budynku, jak i przejście przez mur. Mutanci mają duże problemy z przedostaniem się przez szczelinę - możesz postawić Standing Fire na wejściu, by uniemożliwić wrogom przedostanie się przez nie.
  4. Simple Stairs - użycie schodów jest dość oczywiste, gdyż służą po prostu do tego, by dostać się na wyższą kondygnację (stworzoną za pomocą Basic Wall), bądź by wdrapać się na platformę.