Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Forest - poradnik do gry

The Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Forest: Schrony, schelters | Wznoszenie konstrukcji The Forest poradnik

Tymczasowe schronienia i małe chatki - wszystko o schronieniach w The Forest.

Zakładka Shelters, pozwalająca wznosić różnorakie schronienia. - The Forest: Schrony, schelters | Wznoszenie konstrukcji - The Forest - poradnik do gry
Zakładka Shelters, pozwalająca wznosić różnorakie schronienia.

Zakładka Shelters pozwala ci wznosić schronienia. Konstrukcje z tej grupy znacząco różnią się zakresem oferowanych przez siebie "usług", a także są najbardziej kosztownymi do wzniesienia w grze. Przespanie się wewnątrz któregoś ze schronień odnowi twoją energię i sprawi, że czas gry przesunie się o kilka godzin. Schronienia dostępne w grze to:

  1. Temporary Shelter - najprostsze schronienie, które pozwala ci się przespać. Oferuje możliwość zapisania gry, jednak po przespaniu się w nim zostaje zniszczone. Nie chroni przed deszczem i zimnem.
  2. Hunting Shelter - pozwala przespać ci się wewnątrz, umożliwia zapisanie stanu gry (dzieje się to automatycznie, gdy zechcesz się przespać), a także dodaje ikonę domu, którą widzisz z każdego miejsca na mapie. Nie oferuje ochrony przed deszczem i zimnem.
  3. Small Cabin - mała drewniana chatka, która oferuje ochronę przed zimnem i deszczem, jest w pełni zabudowana i wyposażona w okno i drzwi.
  4. Log Cabin - największa standardowa wersja schronienia, którą można wznieść. Jest to po prostu większa wersja Small Cabin, wyposażona w dwa okna i drzwi. Chroni przed zimnem i deszczem.