Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rytuały | Eador Władcy rozdartego świata poradnik Eador: Władcy rozdartego świata

Rytuały to potężne zaklęcia, które rzuca się na mapie świata, płacąc za to odpowiednimi surowcami. Jedne z nich wspomagają funkcjonowanie naszego królestwa, inne szkodzą przeciwnikowi a jeszcze inne naginają zasady gry. Wszystkie są jednak bardzo przydatnymi narzędziami, dzięki którym możemy rozszerzyć zakres naszej władzy. Dlatego powinniśmy zatroszczyć się o przynajmniej kilka z nich, nawet jeśli brzydzimy się magią.

Istnieją dwa sposoby pozyskania rytuałów - Rytuały | Eador Władcy rozdartego świata - Eador: Władcy rozdartego świata - poradnik do gry

Istnieją dwa sposoby pozyskania rytuałów. Możemy to zrobić poprzez budowę odpowiednich struktur w dzielnicy magów [Magic Quarter] w stolicy lub przez losowe wydarzenia i łupy uzyskane w czasie walki. W praktyce pierwsza opcja jest znacznie wygodniejsza, ponieważ pozwala na dobranie zaklęć odpowiednich do naszych potrzeb. Jest to tym opłacalniejsze, że jeśli za głównego bohatera obraliśmy sobie czarodzieja, to uzyska on dostęp do czarów z wybranej przez nas szkoły (do której dany rytuał jest przypisany). Jeśli heros posiada niemagiczną klasę, to nic nie szkodzi - w końcu wszyscy śmiałkowie mogą korzystać z podstawowych czarów.

Podobnie jak zaklęcia, rytuały mają wpływ na naszą karmę. Należy więc tak je dobierać, aby nie rozzłościć bóstw (czasem jedna decyzja może przynieść katastrofalne skutki). Poniżej przedstawiono zestawienie z najistotniejszymi informacjami dotyczącymi tej materii.

Rytuał

Poziom

Szkoła magii

Karma

Enchanted Coffer [Zaczarowany kufer]

I

Wizardry [Czarodziejstwo]

Negatywna

Chalice of Life [Kielich życia]

I

Sacred [Święta]

Neutralna

Extravaganza [Ekstrawagancja]

I

Sorcery [Czarnoksięstwo]

Neutralna

Walking Dead [Chodząca śmierć]

I

Necromancy [Nekromancja]

Negatywna

Fair Wind [Wiatr w żagle]

I

Elemental [Żywiołów]

Neutralna

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie