Ja wolę pyrkać w domu
Niedawno zainstalowałem sobie czysty Gothic 2 i przepadłem. Myślałem ,że może nostalgia, może różowe okulary, ale ta gra naprawdę jest genialna i uważam ją za najlepszą w historii gamingu, chociaż mam nadzieję że któregoś dnia się pozytywnie rozczaruję
Miałem kiedyś pit Bulla. Tyle razy dostał pasem za agresję na ludzi ale dalej było to samo. Nie polecam tej rasy
Mario albo czołgi, a może te kaczki co się do nich strzela, nie pamiętam już
Nie spodziewałem się że to możliwe ale przebił jedynkę niemal pod każdym względem
To już nie Gothic ten remake
Malfoy'owie byli źli i żadne głupie gadanie tego nie zmieni, to że poźniej trochę zmiękli nic nie oznacza
Oczywiście, że gry są coraz gorsze. Ostatnie dwie dobre gry to Wiedźmin 3 i GTA 5. Może ten The Blood of Dawnwalker i GTA 6 coś zmienią