MegaAnthar

MegaAnthar ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

28.05.2026 18:14
1
odpowiedz
MegaAnthar
1

Dobra gra to i się sprzedaje

25.05.2026 21:04
1
odpowiedz
MegaAnthar
1

Ciosanie mongoła z kefiru

25.05.2026 21:02
odpowiedz
2 odpowiedzi
MegaAnthar
1

G@wno mnie to obchodzi

24.05.2026 14:56
odpowiedz
MegaAnthar
1

Dajcie ruletkę, przyda mi się konsola

22.05.2026 00:39
odpowiedz
MegaAnthar
1

Dla mnie takie filmy są nie oglądalne choćby nie wiem jakie i o czym były

21.05.2026 21:26
odpowiedz
MegaAnthar
1

wojciaszekx  Risen 1 i Gothic 3 to średnie gry, ciężko wybrać lepszą. Risen by wygrał z palcem w nosie, gdyby miał rozbudowane kolejne rozdziały tak jak pierwszy

post wyedytowany przez MegaAnthar 2026-05-21 21:28:24
21.05.2026 20:19
odpowiedz
MegaAnthar
1

Ja wolę pyrkać w domu

post wyedytowany przez MegaAnthar 2026-05-21 20:23:27
20.05.2026 18:41
2
odpowiedz
MegaAnthar
1

Świetna wiadomość 😊

20.05.2026 17:15
odpowiedz
MegaAnthar
1

maly_17a Archolos nie chce się uruchomić na moim kompie z kartą intela. Do dwójki Gothica musiałem instalować specjalne rozszerzenie

post wyedytowany przez MegaAnthar 2026-05-20 17:16:10
20.05.2026 16:18
odpowiedz
MegaAnthar
1

1000iqhere Jedynkę Gothica jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo  komuś może nie podejść zbytnio, bo  uboga w questy, ale dwójkę?

20.05.2026 15:46
odpowiedz
MegaAnthar
1

Niedawno zainstalowałem sobie czysty Gothic 2 i przepadłem. Myślałem ,że może nostalgia, może różowe okulary, ale ta gra naprawdę jest genialna i uważam ją za najlepszą w historii gamingu, chociaż mam nadzieję że któregoś dnia się pozytywnie rozczaruję

19.05.2026 18:56
odpowiedz
MegaAnthar
1

Co będzie? Gówno będzie

18.05.2026 22:36
1
odpowiedz
MegaAnthar
1

Jak można uważać jakąś grę za genialną i jej nie przejść?

15.05.2026 19:41
odpowiedz
MegaAnthar
1

Miałem kiedyś pit Bulla. Tyle razy dostał pasem za agresję na ludzi ale dalej było to samo. Nie polecam tej rasy

15.05.2026 01:20
1
odpowiedz
MegaAnthar
1

kamikadze
Nie wiem, zasugerowałem tylko

15.05.2026 00:58
odpowiedz
MegaAnthar
1

Mario albo czołgi, a może te kaczki co się do nich strzela, nie pamiętam już

15.05.2026 00:56
odpowiedz
3 odpowiedzi
MegaAnthar
1

Może mała koperta by załatwiła sprawę

14.05.2026 19:45
odpowiedz
MegaAnthar
1

.

post wyedytowany przez MegaAnthar 2026-05-15 00:49:35
14.05.2026 19:43
odpowiedz
MegaAnthar
1

Ja mam czasem lęk że jakaś asteroida uderzy w ziemię i nas zniszczy

13.05.2026 21:24
odpowiedz
MegaAnthar
1

Ten remake ma tyle wspólnego z Gothic co ja z baletem

13.05.2026 12:06
odpowiedz
MegaAnthar
1

Nie spodziewałem się że to możliwe ale przebił jedynkę niemal pod każdym względem

13.05.2026 12:04
odpowiedz
MegaAnthar
1

PlayStation się skonczyło na wersji 3

13.05.2026 08:15
odpowiedz
MegaAnthar
1

Serial jakością pobił słynną trylogię LOTR

10.05.2026 21:22
odpowiedz
MegaAnthar
1

To już nie Gothic ten remake

post wyedytowany przez MegaAnthar 2026-05-10 21:23:08
10.05.2026 18:19
3
odpowiedz
MegaAnthar
1

Nomis

Malfoy'owie byli źli i żadne głupie gadanie tego nie zmieni, to że poźniej trochę zmiękli nic nie oznacza

post wyedytowany przez MegaAnthar 2026-05-10 18:27:09
10.05.2026 14:02
2
odpowiedz
MegaAnthar
1

Oczywiście, że gry są coraz gorsze. Ostatnie dwie dobre gry to Wiedźmin 3 i GTA 5. Może ten The Blood of Dawnwalker i GTA 6 coś zmienią

post wyedytowany przez MegaAnthar 2026-05-10 15:52:34
07.05.2026 17:29
1
odpowiedz
MegaAnthar
1

Tam gdzie podpowiada Ci serce

07.05.2026 17:27
odpowiedz
MegaAnthar
1

Musisz się zakochać bo z miłością wszystko jest możliwe

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl