Gdzie najlepiej mieszkać w Polsce?
Kończę studia i mogę sobie pozwolić na relokację w dowolne miejsce w Polsce. Gdzie Waszym zdaniem jest najfajniej?
Górny Śląsk - najlepiej Sosnowiec.
Południowy zachód bo jest najcieplej, z daleka od ruskich i duże możliwości pracy.
Zależy czego się szuka.
Jeden woli większe miasta i ich ofertę kulturalną, inny wiejskie klimaty. Ja tam uwielbiam Gdańsk i się przeprowadzać nie mam zamiaru ze względu na jednak spokojniejszy tryb życia niż w stolicy, czystsze powietrze niż w Krakowie a dalej dobrą jakość dostępnych usług i przyzwoitą ofertę kulturalną.
Jednak niestety ceny nieruchomości mogą zniechęcać.
Ale znam i takich co uciekali z miasta na Kaszuby by żyć w niewielkiej miejscowości.
Prawdopodobnie tam skąd właśnie chcesz uciekać.
Via Tenor
Bytom, Sosnowiec, Chropaczow ect.
Tak trzeba zyc, prosze ja ciebie a nie w dupie sie poprzerwacalo i jakies hiszpanie, city breaky czy inne huje weze sie marza.