Mapa okolicy | Elektrownia Jądrowa | Stalker Czyste Niebo
Aktualizacja:
Elektrownia Jądrowa - Mapa okolicy

Tym razem spędzisz zdecydowanie mniej czasu na terenie elektrowni. W zależności od Twojego sprytu i umiejętności wykonanie powierzonych zadań zajmie Ci od kilkudziesięciu sekund do nawet kilkunastu minut. Podstawowym i właściwie jedynym utrudnieniem są żołnierze Monolitu. Będą oni teleportowali się w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Ponadto z powodu ograniczonej przestrzeni walka z nimi jest tu bardzo utrudniona.

Uwaga! Na mapie nie ma żadnych oznaczeń ponieważ z elektrowni nie biegną ścieżki do innych sektorów Zony. Ponadto zdecydowałem się nie dodawać oddzielnej mapki dla questów, gdyż pozycja Strieloka nieustannie zmienia się, a próby jego obezwładnienia mogą przebiegać na wiele różnych sposobów.
0
Komentarze czytelników
zanonimizowany853928 Junior
jakie trzeba zabrać wyposażenie do podziemi agropromu
prosze o jak najszybszą odpowied
a i jakie potwory można tam spotkać
zanonimizowany853928 Junior
mam 895000 tys.ru
co mam z nimi zrobić
zanonimizowany853928 Junior
airborne posłuchaj sprzedaj zbędny towar i wtedy bedziesz musiał jak naszybciej aż dotrzesz do sidrowicza
zanonimizowany1038274 Junior
Witam! Czy ktoś pomoże mi z tą sytuacją? Mianowicie chodzi o to czy da się z Elektrowni wrócić gdziekolwiek poza terenem budowanej dzielnicy? Jeśli tak prosze o odpowiedź lub E-mail: [email protected]
user69670000bf Junior
Przepraszam bo ja jestem wkurzony bo nie mogę się dostać do schowka grupy striełoka jakby chciał mi ktoś pomóc to napiszcie w odpowiedzi
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
