Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM

Publicystyka

Źródło fot. Sony Interactive Entertainment / Techland
i
Publicystyka 28 października 2022, 17:21

Warhammer 40,000: Darktide. GORĄCY MIESIĄC! Gry, w które zagramy w listopadzie

Spis treści

Warhammer 40,000: Darktide

Warhammer 40,000: Darktide, Fatshark, 2022

Data premiery: 30 listopada 2022

INFORMACJE

  1. Gatunek: gra akcji
  2. Platformy: PC, XSX/S
  3. Przybliżona cena: ok. 170 zł (PC, XSX/S)

Kolejna gra ze świata Warhammera, ale czy tym razem dobra?

Pora na kolejną grą ze świata Warhammera, tym razem 40 000 i od Fatsharku, który ma już w dorobku serię Vermintide. Ekipa ta ponownie tworzy sieciową kooperacyjną rozwałkę, w której rozgrywka polega na walczeniu z hordami przeciwników. Jako inkwizytorzy przeciwstawimy się siłom Chaosu i przepędzimy heretyków z miasta-roju Tertium.

Taki Vermintide, ale 40 000

Osoby zaznajomione z Warhammerem: Vermintide’em zdecydowanie odnajdą się w Warhammerze 40,000: Darktidzie. Przemierzymy lokacje, osiągniemy cele misji, a przy okazji powalczymy z wszelkim plugastwem, jakie na nas wyskoczy. Okazjonalnie stoczymy walki z bardziej wymagającymi bossami, nie zabraknie również skromnego rozwoju postaci i kilku rodzajów broni do wyboru. Niby to już było, ale jakoś chce się więcej.

Zostało jeszcze 39% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Na którą grę listopada 2022 czekasz najbardziej?

WRC Generations
3,2%
Football Manager 2023
7,1%
God of War Ragnarok
40,5%
Dying Light 2: Bloody Ties
2,9%
Tactics Ogre: Reborn
2,6%
Pentiment
4,5%
Floodland
3,2%
Pokemon Scarlet/Violet
5,5%
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
5%
The Dark Pictures: The Devil in Me
2,4%
Evil West
12,9%
World of Warcraft: Dragonflight
3,7%
Warhammer 40,000: Darktide
6,6%
Zobacz inne ankiety
Premiery gier - grudzień wcale nie mrozi, tylko oddaje
Premiery gier - grudzień wcale nie mrozi, tylko oddaje

Koniec roku może i nie oferuje głośnych premier, ale zamiast tego serwuje pakiet przyjemnych produkcji, dobrze podsumowujących ostatnie dwanaście miesięcy. Rok 2022 można bowiem zaliczyć do udanych, a grudzień kończy go w dobrym stylu.

Gry października 2022 - miesiąc bez kasztanów
Gry października 2022 - miesiąc bez kasztanów

Jesień już za oknem, jakoś tak zimno i smutno się zrobiło. Dlatego pora zabunkrować się przed komputerem lub konsolą, aby przetrwać ten szarobury czas przed dobrą grą. Październik pod tym względem nie zawiedzie - na brak premier nie ponarzekacie!

Gry RPG 2022 roku, na które nie czekacie, a powinniście
Gry RPG 2022 roku, na które nie czekacie, a powinniście

Choć w 2022 roku nie zabraknie wielkich RPG, na liście do zagrania tysięcy fanów znajduje się również co najmniej kilkanaście mniej znanych „indyków”. Czasem tak oryginalnych, że jeżeli technikalia nie zawiodą, może uda im się odnieść sukces.